Олег Винник презентував нову версію пісні «Роксолана»

Сьогодні, 14 лютого, у День Святого Валентина, відомий український співак Олег Винник зробив прекрасний подарунок для своїх шанувальників, презентувавши першу і раніше невідому версію треку «Роксолана». Про це виконавець написав на своїй сторінці у соцмережі. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Популярний український виконавець Олег Винник представив зворушливу версію пісні «Роксолана» і привітав усіх своїх прихильників з Днем Святого Валентина. Прем’єра відбулася сьогодні, 14 лютого, на офіційному YouTube-каналі співака.

«Пісня присвячується чарівним українкам. Чутлива, ніжна і така жадана, Тобі однє ім’я – Роксолана. Зі святом!», – написав Олег Винник.

У коментарях до допису співака прихильники пишуть свої враження від треку. Шанувальники артиста вітають його з прем’єрою та бажають творчого натхнення. Користувачі соцмереж у захваті від нової версії пісні та вважають, що вона вийшла геніальною, чутливою та зворушливою, а також стала прекрасним подарунком до Дня Святого Валентина. Також прихильники зауважують, що ця композиція наразі дуже актуальна і є справжнім криком душі українського народу. 

Відомо, що на драматичний трек «Роксолана» вже зняли кліп. Незабаром ми зможемо побачити відеороботу на цю пісню. Відео несе соціальний характер. У ньому йдеться про життя дівчат-Роксолан за кордоном.

Крім того, поп-рок композиція «Роксолана» стане заголовною у новому стадіонному турі виконавця, який стартує в травні 2019 року.

Також Олег Винник розповів про те, що пісня «Роксолана» з’явилася понад десять років тому і він протягом тривалого часу працював над її аранжуванням.

«Ця пісня з’явилася в 2005 році. Я довго експериментував над її аранжуванням. В результаті чого люди почули ремікс, а не оригінальний варіант. Усьому свій час. І саме сьогодні я представляю композицію «Роксолана» такою, якою вона народилася. Ідея, яка виникла більше десяти років тому, тільки тепер отримала реалізацію. Зізнатися, не люблю переробляти свої пісні», – зазначив Олег Винник.

Також артист зізнався, що не любить переробляти свої пісні.

«Але, мабуть так було визначено, щоб саме зараз я сповна відчув весь біль цієї композиції і показав її людям такою, якою вона планувалася спочатку. Для мене це важливо. У пісні дуже глибокий зміст», – зазначив Олег Винник.

Нагадаємо, що в рамках туру «Роксолана» Олег Винник завітає до Хмельницького. Концерт відбудеться 15 червня, на СК «Поділля».

Comments