Олег Винник завітає до Хмельницького з новою концертною програмою «Роксолана»

Влітку у Хмельницькому виступить популярний український співак Олег Винник. Коли та де відбудеться концерт, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Олег Винник – відомий український співак, композитор, автор текстів, суддя шоу «Х-Фактор». Він здобув приголомшливий успіх і наразі вважається найбільш популярним артистом. Віддані прихильниці дарують співакові квіти, подарунки та мріють з ним сфотографуватися. «Містер Щастя» та «Містер Аншлаг» – саме так його називають шанувальники. На його концертах завжди панує атмосфера любові та щастя. Кліпи співака набирають мільйони переглядів в інтернеті. Минулого року Олега Винника визнали найкрасивішим чоловіком за версією читачів журналу «Viva». У 2018 році Олег Винник вирушив у тур «Ты в курсе» та зібрав аншлаги на стадіонах. 

У березні цього року Олег Винник дасть серію концертів у кількох містах України, присвячених коханню і весні. На шанувальників творчості артиста очікує ексклюзивна святкова програма «Для мене ти – золота». Це звернення до жінки – дорогоцінної половинки кожного чоловіка.

Далі 29 травня співак вирушить у новий концертний тур під назвою «Роксолана». Перша частина Всеукраїнського туру пройде на стадіонах та літніх майданчиках. Олег Винник виступить у багатьох містах України: Тернополі, Вінниці, Івано-Франківську, Львові, Полтаві, Дніпрі, Черкасах тощо. Також співак завітає і до Хмельницького. Артист виконає відомі пісні: «Вовчиця», «Счастье», «Нино», «Не ты», «Як жити без тебе», а також презентує глядачам декілька нових композицій. На глядачів чекають неповторні світлові ефекти, яскраве музичне шоу і тепла атмосфера.

Отже, концерт Олега Винника відбудеться у суботу, 15 червня, о 20:00, на СК «Поділля». Вартість квитків коливається від 350 до 700 гривень. Продаж квитків на концерт розпочався 4 лютого.

Comments