У Хмельницькому створили «Віртуальний Кіноклуб»

У спортивно-культурному центр «Плоскирів», що в мікрорайоні Гречани, відкрили перший у Хмельницькому «Віртуальний Кіноклуб». Наразі триває реєстрація у кіноклуб. В онлайн режимі транслюватимуть ліцензовані кінострічки. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

Спортивно-культурний центр «Плоскирів» долучився до проекту «Віртуальний Кіноклуб», який став цифровим аналогом проєкту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа». Це спрямовано на розвиток  кіноклубного руху в Україні та популяризацію кіномистецтва.

Тепер Спортивно-культурний центр «Плоскирів» буде організовувати покази онлайн та долучати глядачів до перегляду стрічок за допомогою спеціальної платформи. Фільми демонструватимуться у хорошій якості, в української озвучці та на легальній основі. Про це йдеться на офіційній сторінці СКЦ «Плоскирів» у соцмережі.

Однак  «Віртуальний Кіноклуб» не буде обмежуватися лише переглядом кінофільмів. Глядачі також матимуть змогу ділитися один з одним враженнями про переглянуті кінострічки.

«Ми плануємо підтримувати зв’язок з нашим глядачами, ми будемо обговорювати фільми і ділитися своїми враженнями, тому що це нове українське кіно, яке потребує нашої підтримки, можливо, нашої критики для того, щоб воно могло стати кращим. Наше кіно стало набагато якіснішим, і може скласти конкуренцію європейським», – розповіла «Суспільному» відповідальна за організацію дозвілля  в СКЦ «Плоскирів» Ольга Шевцова.

Фільми будуть доступні безкоштовно для зареєстрованих учасників віртуального кіноклубу. Для того, щоб отримати до них доступ, хмельничанам потрібно зареєструватися. Тут потрібно вказати своє ім’я та прізвище, а також зазначити електронну адресу, на яку надійде лист із запрошенням для реєстрації.

У СКЦ «Плоскирів» повідомляють, що наразі формується база учасників кіноклубу. Незабаром анонсують перший перегляд та його обговорення у соціальних мережах.

Хмельничан запрошують реєструватися, щоб мати змогу переглядати цікаве українське кіно. 

Нагадаємо, що Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу кінотеатрів у “червоних” зонах карантину, де діють суворі обмеження. Тому хмельничани можуть відвідувати кінотеатри. Вхід до кінотеатру дозволений лише в захисних масках. Перед входом до кінотеатру відвідувачам повинні вимірювати температуру. Також глядачі повинні користуватися антисептиками. Наповнюваність залу повинна становити 50 відсотків.

Фото – Суспільне.

Comments