Як хмельницькі кінотеатри працюють в умовах карантину

Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила роботу кінотеатрів у “червоних” зонах карантину, де діють суворі обмеження. Тому хмельничани можуть відвідувати кінотеатри. Як працюють хмельницькі кінотеатри в умовах карантину, далі розповість про це детальніше khmelnytskyi-trend.

Хмельницький вже другий тиждень перебуває у “червоній” зоні карантину. Тому місцеві кінотеатри були вимушені тимчасово припинити свою діяльність. Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дозволила кінотеатрам працювати у “червоній” зоні карантину. Тому хмельницькі кінотеатри вже відкрили свої двері для глядачів.

Відвідувачі кінотеатрів повинні суворо дотримуватися правил безпеки. Вхід до кінотеатру дозволений лише в захисних масках. Перед входом до кінотеатру відвідувачам повинні вимірювати температуру. Також глядачі повинні користуватися антисептиками. Наповнюваність залу повинна становити 50 відсотків.

З четверга у кінотеатрі імені Шевченка оновлюють репертуар. Тут будуть демонструвати нові художні та анімаційні фільми. Працівники кінотеатру запевняють, що ретельно стежать за тим, щоб глядачі почували себе у безпеці. Після кожного сеансу ретельно дезінфікують глядацьку залу. Про це йдеться в сюжеті МТРК “Місто”.

Нові прем’єри очікують на хмельничан і в кінотеатрі “Планета”. Відвідувачі зможуть переглянути анімаційні фільми “Володар драконів”, “Повне занурення”, “Повернення гномів”, “Космічна пригода”, а також фільми жахів “Під наглядом”, “Прокляття Роуз”, “Чаклунство”, комедію “Відьми”, драму “Тихе серце”, бойовик “Мала з характером”. У кінотеатрі “Планета” також суворо дотримуються усіх вимог карантину, при вході встановили антисептик, відвідувачам вимірюють температуру. Тому глядачі мають змогу безпечно переглядати цікаві фільми.

Наразі у Міністерстві культури та інформаційної політики аналізують можливість відкриття й інших закладів культури в містах, які перебувають у “червоних” зонах. Зокрема, це стосується музеїв та театрів.

Comments

.,.,.,.