У Хмельницькому обрали переможця театральної лабораторії «СТРУМ»

У Хмельницькому підбили підсумки театральної лабораторії молодої української режисури «СТРУМ». Члени журі обрали режисера, вистава якого буде поставлена на сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

У Хмельницькому завершилась театральна лабораторія «СТРУМ». Нагадаємо, що вона стартувала 30 вересня. Загалом на конкурс надійшло 33 заявки. Фіналістами стали п’ятеро режисерів: Дмитро Обєдніков з Чернігова, Вікторія Шевченко з Київщини, Анастасія Вервейко з Києва, Анастасія Строян з Хмельницького, Дмитро Леончик з Чернівців. Лабораторію організував Хмельницький обласний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького. Ідея проведення лабораторії належить головному режисеру театру ім. Старицького Дмитру Гусакову.

Відповідно до умов лабораторії, протягом кількох днів режисери повинні були підготувати та поставити уривок вистави за участі акторів театру ім. Старицького. Наразі усі постановки можна переглянути на сторінці проекту у соцмережі. У зв’язку з технічними проблемами на сцені Хмельницького театру не вдалося втілити роботу хмельничанки Анастасії Строян.

Переможцем театральної лабораторії С.Т.Р.У.М. став режисер Дмитро Обєдніков. На сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. Михайла Старицького поставлять його роботу за п’єсою Кіри Малініної «Очі блакитного собаки». В уривку ролі виконують актори театру ім. Михайла Старицького. Він – Олександр Віт. Вона – Сніжана Сигидин. Про це йдеться на сторінці театральної лабораторії С.Т.Р.У.М.у соцмережі.

7

Хмельничани коментують уривок з п’єси «Очі блакитного собаки». Глядачі у захваті від перегляду і кажуть, що цей уривок дуже чуттєвий і хвилюючий, а також змушує працювати уяву. Також користувачі соцмереж звертають увагу на вдалий підбір акторів, адже завдяки цьому на сцені панувала справжня гармонія. Також дехто називає цей уривок ковтком свіжого повітря, завдяки якому виникло бажання абстрагуватися від реальності.

Comments