Хмельницький гурт «Чумацький Шлях» виступить на фестивалі «Холодний Яр»

Хмельницький гурт «Чумацький Шлях» виступить на головній сцені фестивалю нескореної нації «Холодний Яр». Де та коли відбудеться музичне дійство, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Нагадаємо, що цього року гурт «Чумацький Шлях» переміг у національному відборі на престижному конкурсі метал-виконавців «W:O:A Metal Battle» та представить Україну на фестивалі у Німеччині. Для музикантів – це велика честь представляти Україну на такому легендарному фестивалі. Це ще раз доводить те, що для хмельницьких музикантів немає перепон і вони завжди впевнено рухаються до своєї мети.

Пісні гурту «Чумацький Шлях» розкривають тему внутрішнього стану людини, душевних хвилювань. Сингл «Одинак» вийшов в 2019 році. Він руйнує межі між реальністю і снами. Офіційний кліп «Ламай», який був презентований у грудні 2018 року,  вже набрав понад 200 тисяч переглядів на Youtube-каналі. У кліпі використали справжню піротехніку та вогнемет, який вокаліст спалює та підриває ним свого суперника. Відеоробота вийшла ефектною та яскравою.

Влітку хмельницький колектив виступить на фестивалі нескореної нації «Холодний Яр-2019», який відбудеться  у с. Суботів, на Чигиринщині. «Холодний Яр» – це всеукраїнський націоналістичний, просвітницький та благодійний фестиваль. Один із небагатьох всеукраїнських фестивалів, що забороняє продаж та вживання алкоголю на території проведення своїх заходів. Тисячі нескорених вже уп’яте зустрінуться на улюбленому фестивалі. Протягом трьох днів дійства на відвідувачів чекатимуть потужні українські гурти і виконавці, зустрічі з побратимами і цікаві майстер-класи від народних майстрів. Кожен зможе корисно та активно провести вільний час, послухати улюблену музика та приємно відпочити. Вхід вільний.

Отже, «Чумацький Шлях» виступить на головній сцені фестивалю нескореної нації «Холодний Яр-2019», який відбудеться протягом 5-7 липня, у с. Суботів. На усіх чекатиме справжній драйв та яскраві враження від української альтернативної музики.

Comments

.,.,.,.