Де провести травневі свята? Замок Острозьких запрошує гостей

Більше інформації дізнайтесь на сайті Хмельницькийtrend.

Цього року Великодні свята плавно перетікають у травневі. І українці будуть відпочивати аж п’ять днів поспіль. Традиційно у цей період подоляни діляться на дві категорії: одні саджають картоплю та городину, а інші – організовують подорожі та пікніки.

Якщо ви відноситесь до тієї когорти людей, які прагнуть на свята відновити свої сили після затяжної зими, тоді збирайте речі та відвідайте замок Острозьких У Старокостянтинові.

У замку 1-2 травня організатори влаштують театралізоване дійство в історичних костюмах та цікавий квест.

Отже програма на два дні дуже насичена. Першого травня заплановані виступи вокальних і танцювальних колективів міста Старокостянтинова, а також виставка майстрів декоративно-ужиткового мистецтва. А вже другого травня, у день відкриття туристичного сезону, свої ворота відкриває замок князів Острозьких. Глядачів чекає грандіозний захід: презентація історичних костюмів та театралізоване дійство, під час якого покажуть вручення грамоти Магдебурзького права. Крім цього, біля замку будуть розташовані палатки майстрів декоративно-прикладного мистецтва, художники організують весняний пленер. А ще у замку проведуть квест, відбудеться концерт, змагання та організують смачну юшку.

Додамо, що замок князів Острозьких – збудований у місті на ділянці при злитті річок Случі та Ікопоті у XVI століття. І унікальність цього замку полягає у тому, що закладено і побудовано його було разом з усіма місцевими жителями за короткі терміни.

Чи відвідували ви місто Старокостянтинів та, зокрема, замок Острозьких?

Comments

.,.,.,.