Мешканка Хмельниччини потрапила до суперфіналу шоу «Голос країни»

Вчора, 14 квітня, на телеканалі «1+1», відбувся півфінал 9 сезону вокального шоу «Голос країни». До суперфіналу проекту потрапила студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник. Яку пісню виконала дівчина у цьому ефірі, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Цього разу за місце у суперфіналі проекту змагалися вісім учасників: по два з команди зіркових суддів. Кожен тренер мав 100% голосів. Він повинен був розподілити їх між своїми підопічними. Після виступів учасників смс-повідомлення і дзвінки від телеглядачів перевели у відсотки і додали до тренерських. До наступного етапу проекту проходив той учасник, який отримав найбільшу кількість відсотків.

Студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник відкрила півфінал команди Дмитра Монатіка. Дівчині лише 19 років. Вона навчається в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка. Вікторія вивчає польську мову та літературу. Вона мріє перемогти у проекті «Голос країни» та прагне привезти в Україну «Євробачення». Зіркові тренери схвалюють її жагу до перемоги та справжній талант. 

Вчора Вікторія Олійник зворушливо та ніжно виконала чудову українську пісню В’ячеслава Хурсенка «Соколята». Монатік присвятив цю пісню своїм дітям, а Вікторія – своїм батькам. 

Глядачі у залі підтримали Вікторію аплодисментами. Дмитро був дуже вражений співом Вікторії і навіть не стримував сліз. За його словами, ця пісня просто розірвала йому душу. Інші тренери також позитивно відгукнулися про виступ Вікторії Олійник. Зокрема, Тіна Кароль сказала, що це було «бездоганне виконання цієї пісні». Користувачі соцмереж відзначають, що виступ Вікторії був дуже ніжним, чудовим та емоційним. Дехто вважає, що саме вона є справжнім Голосом країни.

Далі Вікторія Олійник виступила разом з Андрієм Карповим і Дмитром Монатіком. Це передбачено правилами  проекту. Вони виконали пісню «Uptown Funk». Глядачі підтримали виступ тріо бурхливими оплесками. 

Далі Дмитро Монатік розподілив свої відсотки між підопічними. Таким чином, 51% отримала Вікторія Олійник. За результатами голосування глядачів, вона здобула 55%. Завдяки цьому їй вдалося пройти далі. Тепер Вікторія змагатиметься у суперфіналі «Голосу країни». Чи вдасться їй перемогти у вокальному проекті, дізнаємось вже цього тижня, о 21:00, на каналі «1+1».

Comments

.,.,.,.