Як відомий телеведучий Дмитро Комаров встановлював рекордний політ на Хмельниччині

Минулого тижня на Хмельниччину завітав відомий телеведучий Дмитро Комаров. Його привітно зустріли у Славуті та Кам’янці-Подільському. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Відомий український телеведучий Дмитро Комаров вирішив встановити рекордний політ та популяризувати розвиток малої авіації в Україні. Разом із досвідченими пілотами він вирушив у політ на невеличкому літаку. Дмитро здійснив рекордну кількість посадок за короткий період часу. До маршруту польоту команди увійшли понад 30 міст України. Серед них: Славута та Кам’янець-Подільський. Про це повідомляє ТСН. Дмитро вирішив продемонструвати, що насправді малу авіацію можна дуже активно використовувати у повсякденному житті.

Про свій рекордний політ Дмитро Комаров також повідомив на своїй сторінці у соцмережі.

У п’ятницю, 5 квітня, у рамках акції відомий телеведучий Дмитро Комаров відвідав Славутчину. Зустрічали відомого мандрівника на аеродромі в селі Перемишель Славутського району. Про подію написала на своїй офіційній сторінці у соцмережі громадська організація «Рідна Славутчина».

Мета візиту Дмитра полягала у тому, щоб привернути увагу людей до проблеми розвитку авіації в Україні, популяризувати авіаспорт,  а також ознайомити мешканців країни з аеродромами, льотними школами, дитячими авіасекціями тощо.

Кам’янець-Подільський телеведучий відвідав під час третього дня мандрівки, яка розпочалась ще 5 квітня з Коломиї. У неділю, 7 квітня, Дмитро Комаров прибув до Кам’янця-Подільського. Його радісно зустріли на місцевому аеродромі. Про це повідомляє видання «Vdalo.info». Дмитро прилетів в місто в рамках встановлення рекорду України: найбільша кількість відвіданих аеродромів за три дні.

Однак політ Дмитра Комарова міг закінчитись трагедією. Під час перебування у Кам’янці-Подільському трапилася неприємна ситуація, яка поставила під загрозу не лише рекорд, а й життя усієї команди.

«Літак їсть звичайний 95 бензин, і по дорозі ми заправлялися, природно, не маючи можливості контролювати якість. І десь попався сильно розбавлений заради наживи бензин. За 40 хвилин до Кам’янця-Подільського у нас різко впав тиск палива. Ми включили резервну систему – електричний насос. Але його вистачило ненадовго. Тиск падав практично до нуля, двигун «зачхав», – йдеться у дописі «Vdalo.info».

Телеведучий спілкувався з глядачами півгодини. Дмитро Комаров був приємно вражений увагою дітей. Хлопці та дівчата подарували йому свої малюнки. Ведучий фотографувався з глядачами, роздавав автографи та спілкувався з усіма. Присутні отримали позитивні враження та емоції від спілкування з Дмитром. А тим часом механіки ремонтували паливний фільтр літака, який вийшов з ладу через неякісне паливо. Проблему швидко вирішили. З’ясувалося, що причиною поломки стали осади у паливі.

В середньому команда здійснювала від 8 до 12 посадок в день. Загалом вони подолали понад три тисячі кілометрів.

Comments

.,.,.,.