Наша Хмельничанка у півфіналі “Голосу країни”

Дізнайтесь більше з Хмельницькийtrend.

Сьомого квітня на телеканалі 1+1 глядачі мали змогу переглянути дванадцятий випуск дев’ ятого сезону вокального шоу “Голос країни”.

Потрібно зазначити, що це був перший прямий ефір цього сезону, тому конкурсанти хвилювалися, адже виступали вперше у такому форматі.

Загалом, у чвертьфіналі виступило шістнадцять учасників (від кожного тренера по чотири). І до півфіналу судилося потрапити лише двом з кожної команди зірок.

Одного учасника мали можливість обрати глядачі, а другого півфіналіста обирав кожен з тренерів.

Нашу землячку, студентку Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка Вікторію Олійник обрали телеглядачі шляхом голосування. Вікторія проходить далі і буде виступати у півфіналі, який відбудеться чотирнадцятого квітня у прямому ефірі. Щодо іншого учасника з команди, то Монатік вибрав Андрія Карпова. Відповідно –  Аліна Підлужна і брати Таранцови покинули проект.

Додамо, що Вікторія Олійник виступила у першому прямому ефірі дев’ятого сезону “Голос країни” з піснею Сalifornia dreamin.
Нагадаємо, що Вікторія, яка родом з міста Нетішин, майбутній вчитель польської мови та літератури. Проте її мрія здобути перемогу на “Євробаченні”. Під час сліпих прослуховувань подолянка виконала пісню “Toy” Netta Barzilai сидячи, через зламану напередодні ногу. Тоді її прекрасний голос змусив повернути свої крісла Потапа та Монатіка. І Вікторія обрала команду Монатіка. У дванадцятому випуску шоу, юна співачка вперше вийшла на сцену без гіпсу та милець.

Ми бажаємо Вікторії ще більшої наполегливості, сил та перемоги, адже вона на неї заслуговує!

Comments

.,.,.,.