Британський політолог презентував у Хмельницькому книгу про війну проти України

Вчора, 5 квітня, до Хмельницького завітав британський політолог українського походження Тарас Кузьо. Він презентував книгу «Війна Путіна проти України». У цьому творі автор дослідив причини агресивних імперських амбіцій Росії проти України. Далі розповість «Хмельницький.Тренд».

У Хмельницькій обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги Тараса Кузьо «Війна Путіна проти України». Цей твір вийшов у 2017 році. Спочатку він був виданий англійською мовою. А недавно книгу видали українською та російською мовами. За словами автора, вона є першим англомовним виданням, яке представляє саме український погляд на російську агресію проти України.

Під час презентації Тарас Кузьо розповів присутнім про те, як збирав матеріал для написання книги. Також політолог поділився своїми поглядами на історію російсько-українського конфлікту.

Тарас Кузьо зізнався, що ще у 2010 році поштовхом до написання книги стало спостереження, що в англомовних виданнях дуже мало інформації про Україну. До початку подій 2014 року автору вдалося зібрати необхідні матеріали для повноцінної книги. Однак з початком Революції Гідності та російської агресії на Сході він вирішив продовжити роботу над твором. Тому книга «Війна Путіна проти України» складається із двох частин: відносини між росіянами та українцями та про події 2014-2015 років на Сході України.

У своєму творі Тарас Кузьо проаналізував причини та  історичні передумови агресивних імперських амбіцій Росії проти України. За його словами, Росія власними руками зруйнувала давній міф про братерство росіян та українців, анексувавши Крим та розпочавши війну на Донбасі. Також автор висловив власну думку щодо причин провалу амбіцій Путіна в Україні, зокрема, його проекту «Новоросія».

На завершення зустрічі Тарас Кузьо відповів на запитання відвідувачів. Усі бажаючі отримали автографи. Також автор подарував кілька екземплярів книги хмельницьким бібліотекам. Таким чином, хмельничани матимуть можливість ознайомитись з цим твором.

Comments

.,.,.,.