Мешканка Хмельниччини змагається в онлайн-відборі шоу «Голос країни»

Вперше на проекті «Голос країни» дають другий шанс тим, хто мріє стати співаком. Далі про це розповість «Хмельницький.Тренд».

На «Голосі країни» дають можливість вокалістам спробувати свої сили вдруге. Усі, хто не змогли потрапити у наступні етапи або раніше не брали участі в кастингах «Голосу країни», можуть спробувати свої сили у відборі під назвою «Другий шанс». Це онлайн-відбір, який дає кожному можливість стати відомим вокалістом.

Умови онлайн-відбору визначені на офіційній сторінці проекту у соцмережі. Вони передбачають, що учасники повинні записати свій спів на відео та опублікувати його в соцмережі з відповідними хештегами #другийшанс та #голоскраїни. Онлайн-відбір складається з трьох етапів. Під час першого організатори відібрали ТОП-50 кращих голосів. Вісім з них потрапили до наступного етапу. Серед тих, кого обрали «онлайн-тренери», є дівчина з Волочиська. Яні Загоруйко 21 рік. Вона потрапила у команду учасника шостого сезону «Голосу країни», співака «LAUD».

Під час третього етапу учасники змагалися в онлайн-двобоях. Яна Загоруйко заспівала пісню Jonas Blue «Perfect Strangers» разом з Марією Житніковою. Переможця двобою тепер обирають телеглядачі шляхом онлайн-голосування. Воно триватиме до 6 квітня на сторінці проекту у соцмережі. Той, хто отримає найбільшу кількість голосів, одразу потрапить на «Сліпі прослуховування» десятого ювілейного сезону шоу «Голос країни» та отримає шанс проявити свої вокальні здібності на проекті.

У неділю, 7 квітня, на телеканалі «1+1», стартують прямі ефіри вокального шоу «Голос країни». Нагадаємо, що студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник потрапила у прямі ефіри проекту. Чи вдасться їй перемогти у цьому проекті, дізнаємося вже зовсім скоро.

Comments

.,.,.,.