Олег Винник презентував новий гумористичний кліп

Популярний український співак Олег Винник презентував новий гумористичний кліп з елементами вестерна на пісню  «Пчела Майя». Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Наприкінці лютого Олег Винник представив відеокліп на композицію «Роксолана». Сюжет відеороботи розповідає про важку долю українських жінок за кордоном. У кліпі знялися відомі артистки України – Ада Роговцева, Ольга Сумська.

Сьогодні, 4 квітня, о 14:00, Олег Винник презентував новий кліп на пісню «Пчела Майя». Відеоробота вийшла на офіційному ютуб-каналі артиста. Вона виконана в жартівливій формі. У цьому кліпі Олег Винник постав у незвичному для себе образі. Він перевтілився в іспанського кабальєро. Над створенням цього образу стилісти працювали протягом шести годин.

Режисером нового кліпу виступила Олена Вінярська. Продюсер кліпу – Олександр Горбенко. У відеороботі вдало поєднали декілька відомих екранних історій в одну. Зокрема, «Desperado» «Один вдома», «Маска Зорро». Таким чином, було представлено власний цікавий сюжет, відповідно до якого Олег Винник в образі Зорро приходить на допомогу юній героїні, яка залишається вдома одна. Тепер він стає її новим уявним другом.

«Коли я писав пісню «Пчела Майя», звичайно, уявляв знаменитого персонажа – добру, веселу, справедливу Бджілку, яка робить світ щасливим. Але, як показує практика, не так просто на таку легку танцювальну композицію зняти цікавий кліп. Для того, щоб показати глядачеві якісний продукт, ми доклали чимало зусиль. Шукали якусь ту фішку, особливий підхід, щоб відео вийшло небанальним, незаїждженими, трохи несподіваним і приємно шокувало», – прокоментував Олег Винник.

Загалом нова відеоробота вийшла досить яскравою, динамічною та гумористичною.

У зйомках кліпу взяли участь танцюристи з балету «Freedom». Головну роль у відеороботі зіграла Дарина Рибка. Дівчинці вісім років. Цікаво, що її можна побачити в одній зі сцен кліпу «Роксолана».

Наразі кліп на пісню «Пчела Майя» переглянули майже 6 тисяч разів. Прихильники артиста вважають, що кліп вийшов дуже стильним, яскравим, радісним, веселим та добрим. Також дописувачі кажуть, що цей кліп дарує гарний настрій. Шанувальники дякують Олегу за прекрасну відеороботу, якою тепер можуть насолоджуватися.

Нагадаємо, що 15 червня Олег Винник виступить у Хмельницькому, на стадіоні «Поділля», з новою програмою під назвою «Роксолана».

Comments

.,.,.,.