Фронтмен гурту “Мотор’ролла” показав приклад, заповнивши декларацію

Цікаво? Дізнайтесь подробиці з Хмельницькийtrend.

У центр обслуговування Хмельницького управління ГУ ДФС у Хмельницькій області завітав популярний музикант, лідер рок-гурту “Мотор’ролла” Сергій Присяжний. Фронтмен відомого гурту вирішив долучився до деклараційної кампанії та задекларувати свої доходи за 2018 рік.  Сергію допомогли заповнити декларацію представники фіскальної служби.

Зірковий платник податків наголосив, що якщо українці прагнуть бути цивілізованим суспільством, то всі мають сплачувати податки. Проте останнім часом всі скаржаться на економічну ситуацію та небажають платити державі. Сергій переконанний, що в кого є можливість платити податки має це робити, адже це конституційний обов’язок громадян України.  

Загалом, зустріч відбулась в дружньому форматі та закінчилась селфі із популярним гостем. Податківці побажали музиканту гарних гонорарів та якомога більше концертів.

Додамо, що більше двох тисяч подолян задекларували свої доходи. Загалом, за минулий рік до бюджету надійде майже п’ять мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та триста чотири тисячі гривень військового збору.

Нагадаємо, що гурт “Мотор’ролла” — це  український рок-гурт, який був створений у 1994 році. У 1995 та 1997 роках  “Мотор’ролла” стала лауреатом фестивалю “Червона Рута”.

Щодо Сергія Присяжнюка (його колеги по цеху називають Сєня), то він прийшов у гурт одним з перших.

У “Мотор’роллі” Сєня спочатку був лише гітаристом і бек-вокалістом, а з 2000 року він став лідером і вокалістом. Окрім “Мотор’ролли”, Сергій Присяжний брав участь у проекті Юлії Лорд та працював музикантом у гурті “Скрябін”.

А ви задекларували свої доходи?

Comments

.,.,.,.