Іван Байдак презентує у Хмельницькому свою нову книгу

Наступного тижня український прозаїк Іван Байдак завітає до Хмельницького, щоб презентувати свою книгу «Чоловік з моїм іменем».Усі бажаючі хмельничани зможуть взяти автограф у письменника та сфотографуватися з ним.  Де та коли відбудеться презентація книги, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

У хмельничан є чудова нагода завітати на презентацію нової книги Івана Байдака під назвою «Чоловік з моїм іменем». Кожен бажаючий зможе поспілкуватися з письменником, задати йому запитання, отримати автограф та сфотографуватися.

Зазначимо, що Всеукраїнський презентаційний тур нової книги Івана Байдака під назвою «Чоловік з моїм іменем» стартує навесні. Мешканці кількох українських міст матимуть можливість поспілкуватися з автором. Зокрема, презентації проведуть у: Києві, Ужгороді, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці, Львові, Рівному, Кам’янці-Подільському, Дрогобичі, Коломиї. Також Іван Байдак завітає до нашого міста.

Нова повість Івана Байдака надзвичайно цікава та захоплююча. У ній йдеться про чоловіка на ім’я Родвелл Вільямс. Він дуже замкнутий, не любить спілкуватися з людьми. Натомість Родвелл обожнює читати книги. На його долю випало чимало випробувань. Родвелл поховав батьків, розлучився з коханою. Тепер він дуже часто згадує події, які відбувалися у минулому: як він навчався в університеті, працював у букіністичній крамничці, а також як випадково знайшов біографічні рукописи невідомого автора. В них немає завершеного фіналу. Крім того, доля автора невідома. Цікаво те, що ці рукописи потрапляють до Родвелла саме тоді, коли йому найважче. Тепер він слідуватиме за таємничим автором та розплутуватиме своє минуле. Він зрозуміє, що з часом кожна людина змінюється.

Прочитавши книгу «Чоловік з моїм іменем», кожна людина зможе краще пізнати себе, розібратися у своєму минулому та визначитися з майбутнім.

Додамо, що Івана Байдака знають як автора таких творів: «Особисто Я особисто Тобі» (2013), «Рольові ігри» (2014), «Тіні наших побачень» (2017), «Назва тут не потрібна» (2018).

Отже, презентація книги Івана Байдака «Чоловік з моїм іменем» відбудеться у суботу, 6 квітня, о 16:00, у Хмельницькій центральній міській бібліотеці. Вхід вільний.

Comments

.