Гумористичні вихідні пройшли у місті Кам’янець-Подільський

Дізнайтесь більше з Хмельницькийtrend.

Насміялися кам’янчани та гості міста досхочу. Адже цими вихідними у Кам’янці був організований Всеукраїнський фестиваль комедії та естрадного сміху “Штрикало”. Потрібно зазначити, що подібний захід був проведений вперше і сподіваємось, що не останній раз.

Два дні на сцені Кам’янець-Подільського будинку культури виступали колективи не лише з рідної областій, а й з інших регіонів України.

Що ж показували конкурсанти?

Спершу глядачів зустріли студенти коледжу культури та мистецтв під керівництвом викладачки режисерських дисциплін Інни Семенків, які демонстрували свої вміння:  гумористичні етюди, клоунаду, естрадні мініатюри. Журі та глядацька зала споглядали старофранцузькі фарси фабліо “Не Декамерон” , комедії «Ти – психопатка» та «Дивна місіс Севідж», музичну комедію за п’єсою М. Гоголя «Ніч перед Різдвом»,  сатиричну комедію «Чарівне дзеркало».

Професійне та кваліфіковане журі, якому було нелегко, оцінювало учасників фестивалю “Штрикало” у наступних  номінаціях: «розмовний жанр», «театральні постановки», «співаний гумор» та «малі театральні форми».

Гран-прі здобули наступні конкурсанти:

  • У номінації “розмовний жанр” –  Іван Пророчук, з міста Коломия.

  • У номінації “театральні постановки”  – Народний театр-студія «На Зарванській» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.

Загалом, журі пророкують фестивалю щасливу долю та велике майбутнє, адже початок покладений блискуче. Не зважаючи на те, що смішити людей – це справа нелегка, учасники, глядачі та журі отримали масу задоволення від Першого Всеукраїнського фестивалю “Штрикало” та неймовірний заряд позитиву.

Comments

.,.,.,.