Хмельницькі активісти зняли мотиваційне відео про молодь та вибори

Вчора, 25 березня, о 13:00, в приміщенні Хмельницької міської ради, відбулася презентація соціального відео про молодь та вибори. Головний меседж мотиваційного відеоролику у тому, що «Байдужість – не варіант». Далі про це «Хмельницький.Тренд».

Хмельничани зняли соціальне відео про молодь та вибори. Цей відеоролик повинен спонукати хмельничан прийти у неділю, 31 березня, на президентські вибори та проголосувати. Адже дуже часто люди думають, що від їхнього голосу нічого не залежить, в країні не відбудеться жодних змін, тому нехтують своїм правом вибору. Тому представники Молодіжної Громадської Ради та соціальної ініціативи «Не Байдуже» вирішили зняти мотиваційне відео «Не обираєш? Не нарікай». Активісти сподіваються, що відеоролик допоможе подолати байдуже ставлення громадян до виборів.

Завдяки цій інформаційній кампанії молоді люди повинні зрозуміти, наскільки важливим є їхній голос на виборах, адже вже цього тижня буде вирішуватися доля нашої країни. Під час презентації члени Молодіжної Громадської Ради продемонстрували результати інформаційної кампанії, а також представили хмельничанам соціальне відео під назвою «Не обираєш? Не нарікай». У цьому відеокліпі основний акцент зроблений на прикладі типової байдужості хмельницької молоді до виборів та долі кожного. У творчій роботі немає агітації за конкретних кандидатів. Натомість у ньому є мотивація до здійснення свідомого вибору, підвищення рівня політичної свідомості. Кожен повинен рішуче взяти на себе відповідальність за майбутнє Батьківщини.

Зйомки та монтаж відео здійснювала хмельницька студія «Bad Rabbits Foundation». 

Ініціатори відео мають надію на те, що його перегляне якомога більша кількість людей. Тому просувати відеоролик планують за допомогою соцмереж.

Активісти сподіваються, що соціальне відео вплине на хмельничан, вони змінять своє ставлення до виборів та прийдуть на голосування.

Comments

.,.,.,.