У Хмельницькому відбудеться ювілейний концерт гурту «МЕРІ»

У квітні, у Хмельницькому, відбудеться ювілейний концерт гурту «МЕРІ» «15 років у твоїх МЕРІдіанах». Де та коли виступатимуть музиканти, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

«МЕРІ» – це український рок-гурт, який був створений ще у 1996 році, у Трускавці. Тоді студент художнього факультету, а зараз лідер гурту Віктор Винник, та старшокласник Тарас Ших заснували акустичний гітарний дует. Першими їхніми слухачами стали близькі та друзі. Протягом певного періоду часу дует не мав конкретної назви. Цікаво те, що вперше назва «МЕРІ» прозвучала у 1998 році у Тернополі, під час фестивалю авторської пісні, який проходив у міській філармонії. У цей самий час до гурту долучились ще кілька учасників: Іван Бондарчук (бас-гітара) та Міша Стець (клавішні). «МЕРІ» отримала електричне звучання. У 1999 році виходить перший відеокліп гурту на композицію «Тепер ти ангел».

У творчому доробку гурту є 4 студійні платівки: «Мерідіани» (2007), «Війни в прямому ефірі» (2010), «Кулями любов» (2014) та «Я z України» (2016). Також колектив відзняв понад 20 кліпів. Нагадаємо, що прем’єра відеороботи на пісню «Снайпeри-амури» відбулась восени 2018 року, на одному з провідних українських телеканалів. 

У колективу є усвідомлена громадянська позиція. Тексти до пісень написані лише українською мовою. У творчості групи є велика кількість матеріалу на соціальну та патріотичну тематику. Без таких пісень, як, «Незнайомий мій брат», «Сестра», «Падала Зоря», «Про Них», «Я z України», не відбувається жоден виступ музикантів.

Вже наступного тижня «МЕРІ» завітає до Хмельницького. Усі бажаючі мають нагоду почути улюблені пісні та насолодитися виступом музикантів. Додамо, що крім українських міст, «МЕРІ» виступають з концертами у США, Великій Британії, Італії, Польщі, Латвії. Наразі гурт активно працює над новим альбомом.

Отже, ювілейний концерт гурту «МЕРІ» «15 років у твоїх МЕРІдіанах» відбудеться у Хмельницькому, у неділю, 7 квітня, о 18:00, у Міському будинку культури, що на вулиці Проскурівській, 43.

Comments

.,.,.,.