Хмельничани завітали на каву до Баха

Цікаво? Дізнайтесь більше з Хмельницькийtrend

Річ у тім, що артисти обласної філармонії запросили подолян на концерт, який був присвячений 334-й річниці від дня народження легендарного композитора. У цей визначний день глядачі з захопленням насолоджувались дивовижною програмою “Кавова кантата Й. С. Баха”.  

Під час заходу хмельничани не лише отримували задоволення від музики, а й дізнавались цікаві факти про Й. С. Баха. До прикладу, мало хто знає, що композитор писав рекламні ролики. Так, не дивуйтесь. Вже в ті часи існувала реклама, яку створював сам Бах.

Отже, рекламну композицію замовив видатному композитору власник кавового будинку Циммермана в Лейпцигу. Завданням автора було створити легкий, розважальний твір, який би захопив слухачів і його можна було зіграти в кав’ярні. Головним героєм “ролику” мала бути… кава. Ось так і народилася “Кавова кантата”. Як то кажуть: реклама двигун прогресу. І якби не рекламна компанія три сотні років тому, світ не побачив би цього шедевру.

А у кав’ярні композитор спільно зі своїми музикантами працював декілька років поспіль та інколи писав на замовлення твори.   

І як після такого концерту не полюбити каву ще більше. Тим більше якщо перед глядачами виступали прекрасні артисти: заслужена артистка України Наталія Молдован, лауреат Міжнародних конкурсів Ольга Абакумова, камерний оркестр під керівництвом заслуженого артиста України Сергія Рабійчука.

Організатори концерту побудували програму таким чином, щоб продемонструвати яскраву багатогранність композитора, за що їм дякували глядачі бурхливими оплесками. Це був неповторний вечір, який запам’ятається хмельничанам своєю неординарністю та пізнавальністю.

Comments

.