Фронтмен гурту «Фіолет» презентує у Хмельницькому свою першу книгу

Цього тижня до Хмельницького завітає лідер гурту «Фіолет» Сергій «Колоса» Мартинюк, щоб презентувати свій дебютний роман «Капітан Смуток». Усі бажаючі зможуть взяти у нього автограф та сфотографуватися. Коли та відбудеться презентація книги, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Хмельничани мають унікальну нагоду завітати на презентацію книги соліста гурту «Фіолет» Сергія Мартинюка, яка називається «Капітан Смуток». Кожен зможе особисто задати питання автору роману, підписати книгу та сфотографуватися на згадку. 

Дебютний роман Сергія Мартинюка незвичайний та цікавий. Оповідач історії не вимовить за весь роман жодного слова. Він вирушає зі своїм єдиним другом, який зветься Пі, у подорож українськими містами. На героїв чекатимуть нові пригоди. Вони зустрічатимуть на своєму шляху різних людей: повій, волоцюг, художників, зірок рок-н-роллу. Героям доведеться подолати перешкоди, боротися з власним страхом, пройти через складнощі, сподівання, страхи та ілюзії. Справжній сенс цієї мандрівки вони зрозуміють лише наприкінці дороги.

За словами Мартинюка, «Капітан Смуток» – це історія, яка неодмінно повинна була увірватися в читацькі плани українців.

Отже, презентація книги Сергія Мартинюка відбудеться цієї неділі, 31 березня, у Книгарні «Є», що на вулиці Проскурівській, 2. Початок о 15:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, що цього ж дня «Фіолет» презентує у Хмельницькому акустичну програму. Її особливістю стане не лише музична складова вечора, а й поетична. З акустикою «Фіолет» вже довгий час не подорожував українськими містами. Під час концерту хмельничани зможуть послухати не лише відомі пісні гурту, а й почути вірші фронтмена «Фіолет» – Сергія Мартинюка, які увійдуть до дебютної поетичної збірки музиканта. 

Comments

.,.,.,.