Студентка з Кам’янця-Подільського потрапила до прямих ефірів шоу «Голос країни»

Вчора, 24 березня, на телеканалі «1+1», показали десятий випуск пісенного шоу «Голос країни» під назвою «Нокаути». Хто потрапив до прямих ефірів проекту, далі розповість «Хмельницький.Тренд».

Студентка з Кам’янця-Подільського Вікторія Олійник у «Нокаутах» виконала пісню «Зроби мені хіп-хоп» «ТНМК». Це був дуже напружений момент. Для того, щоб залишити дівчину у проекті зірковий тренер звернувся до продюсерів шоу з проханням змінити правила «Нокаутів». Після короткої паузи, продюсери все ж таки погодилися і дали можливість Дмитру змінити один раз правила. Таким чином, Вікторія Олійник зайняла місце Анни Волобуєвої.

Дехто з користувачів соцмереж розчарувався у тренері, адже змінювати правила під час проекту не варто. Інші ж вважають, що Вікторія гідно виступила і заслуговує на участь у прямих ефірах, адже дуже артистична та має гарний голос.

Отже, у прямі ефіри Монатік вирушає з Андрієм Карповим, Владом і Романом Таранцовими, Аліною Підлужною, Вікторією Олійник.

А от хмельничанці Марині Круть пощастило менше. Вона продемонструвала всю силу свого голосу, заспівавши легендарну «Богемську Рапсодію» гурту «Queen». Потап посадив бандуристку на третій стілець. Однак згодом її місце зайняли «Шпилясті Кобзарі», які виконали композицію Кузьми Скрябіна «Шампанські очі». Додамо, що у залі був присутній Дмитро Шуров, який зробив кавер-версію цієї відомої пісні. Він позитивно відгукнувся про виступ хлопців. Таким чином, Марина Круть покинула «Голос країни» за крок до чвертьфіналу. Користувачі соцмереж вважають таке рішення зіркового тренера не справедливим. На думку деяких дописувачів, Потап міг би дійти до фіналу разом з Мариною. Дехто вважає, що її виконання було дуже красивим, фантастичним та оригінальним.

Отже, Карина Арсентьєва, Вікторія Ягич, Богдана Ренк та Арсеній Журавель стали чвертьфіналістами команди Потапа.

Comments

.