Модний показ відбувся у Хмельницькому

Дізнайтесь подробиці разом із Хмельницькийtrend

Всеукраїнський конкурс «Прорив легкої промисловості України», який вчетверте проводить «Національне галузеве партнерство в легкій промисловості України» спільно із Асоціацією швейних училищ України відбувся у місті Хмельницькому.

Цьогоріч тема показу була: “Безпека як тренд” . Подібними заходами організатори прагнуть популяризувати безпеку дорожнього руху серед молодих людей.

На жаль, в нашій країні досі на законодавчому рівні не закріплено щоб пішоходи в темну пору носити одяг зі світловідбиваючими елементами. Адже саме ця дрібничка може врятувати людині життя. І в багатьох європейських країнах громадяни дотримуються “особливого дрес-коду”, що дозволяє суттєво знизити кількість ДТП за участю пішоходів та велосипедистів.

Проте загалом цей конкурс має на меті пропагандувати професійну освіту та робочі спеціальності, які зараз користуються популярністю. А участь у ньому взяли близько пятидесяти закладів професійно освіти з усієї України.  

Потрібно зазначити, дизайнерам-початківцям потрібно було створити сучасний одяг, який би відповідав останнім тенденціям моди. На показі були присутні виробники одягу, які в подальшому мають можливість впровадити деякі колекції в масове виробництво.

Загалом, на конкурсі було представлено сорок п’ять колекцій у трьох номінаціях: сучасні шкільні колекції, сучасні молодіжні колекції, сучасні спортивні колекції.

Нагадаємо, що кожен рік цей модний конкурс організовують в різних містах України. Це дає змогу учасникам подорожувати країною, спілкуватися з однолітками та ділитися професійним досвідом та навичками.

Comments

.,.,.,.