Гурт “Фіолет” здивує хмельничан цієї весни

Бажаєте дізнатися подробиці? Це можливо зробити з Хмельницькийtrend

Отже музиканти завітають до Хмельницького 31 березня. У рамках всеукраїнського туру учасники гурт прагнуть здивувати своїх шанувальників незвичним концертом. Річ у тім, що під час виступу буде поєднуватися музика та поезія.

Концерт відбудеться у кафе “Антидрузі” о 19.00. Загалом на концерті будуть звучати найкращі композиції за роки існування та акустичні сингли з сольних проектів Сергія Мартинюка. Щодо літературної складової, то це будуть також авторські вірші  фронтмена гурту.

Вартість квитка склада – сто двадцять гривень.

Нагадаємо, що “Фіолет” був створений у Луцьку у 2009 році Сергієм Мартинюком та Андрієм Олексюком, які входили до складу гурту “В.О.Д.А.”. Спершу пісні створювались для вузького кола друзів та для себе. Проте після перший вдалих виступів, музичний колектив отримав своїх перших прихильників. Саме у 2009 році були створені перші композиції “Фіолету”: “Марина”, “ЕГО”, “Трохи Тепла”, ”SMS-ки до Бога”  і багато інших.

А у Міжнародний день музики (1 жовтня) цього ж року “Фіолет” зіграв свій перший концерт, який тривав двадцять п’ять хвилин. Саме 1 жовтня 2009 року вважають днем народженням гурту.   

Також луцький гурт  відомий тим, що його пісні зазвучали в якості саундтреків до другого сезону серіалу “Школа. Недитячі ігри”. Українцям запали до душі такі пісні: «Тиша», «Кохана», «Вона моя» .

На рахунку гурту вже є чотири альбоми. У жовтні 2018 року “Фіолет” випустив альбом «Aurora» до якого увійшло чотирнадцять пісень.

Загалом, стиль гурту – це лекгий поп-рок з меланхолійними, відвертими текстами, з потужним і романтичним надривом.

Не пропустіть виступ сучасного українського гурту, який неодмінно здивує вас!

Comments

.,.,.,.