Валевська наважилась на операцію заради материнства

Дізнайтесь подробиці разом із Хмельницькийtrend

Наприкінці лютого наша землячка Наталя Валевська зізналася своїм підписникам, що їй зробили операцію для того аби в майбутньому пізнати радість материнства.

Тридцяти семи річна співачка зазначила, що вже давно хоче стати матір’ю і намагалася разом із чоловіком зробити це природнім шляхом.  І це свідомий крок на оперативне втручання, яке українська зірка зробила, заради свого здоров’я та майбутньої, довгоочікуваної дитинки.  

Також Наталя у соціальних мережах ділилася зі своїми шанувальникам,  що вже тривалий час звертається до фахівців та зміцнює організм щоб успішно завагітніти.

Хмельничанка наголосила, що власним  прикладом хоче показати іншим парам, які опинились в аналогічній ситуації та чекають на вдалу вагітність, аби вони не втратили надію та були сміливими.

Проте, як виявилось, у чоловіка Наталії Володимира Пригладь є дві доньки від попереднього шлюбу. І українська співачка дуже сильно їх любить та ставиться до дівчат, як до рідних. Діти ж відповідають їй взаємністю та будуть раді, якщо у їхнього тата з Наталею народиться малюк.

Нагадаємо, що Наталія Валевська народилася у місті Хмельницькому та вже в п’ятнадцять почала писати власні пісні. Перший пісенний конкурс, у якому майбутня зірка перемогла, був “Пісня над Бугом”. У 2005 році Наталя здобула перемогу у популярному шоу “Шанс”. З тих пір кар’єра співачки почала стрімко рости.  І вже через рік Валевська випустила свій перший альбом під назвою “Відпусти”.

Крім пісенної кар’єри, зірка займається благодійністю: допомагає хворим дітям та дітям-сиротам, постійно підтримує переселенців зі Сходу. За це артистку відзначили державною відзнакою “За відданість справі”.

Comments

.,.,.,.