Мрії здійснюються. Олександр Педан дебютував на театральній сцені

Дізнайтесь подробиці з Хмельницькийtrend

Нещодавно наш земляк Олександр Педан спробував себе у роль актора та виконав одну з головних ролей в антрепризі «Ladies ‘Night» на сцені Жовтневого палацу.

Відомий ведучий зазначив, що його вразила велика кількість глядачів і йому приємно, що декілька сотень людей прийшли на цей спектакль. Крім цього Олександр Педан зізнається, що отримав велику кількість квітів, яку отримував останній раз на своє тридцятиріччя.  

У Сашка було на перевтілення лише два місяці. Чому перевтілення? Тому що за цей короткий проміжок часу топовий ведучий мав увійти в роль соромязливого і цнотливого Нормана. До речі, сюжет дуже цікавий. Молодий юнак залишився без роботи та коштів, тому зі своїми друзями вирішив створити стриптиз-шоу. Щоправда, герой вистави, як і Педан був блогером. Є лише одне “але” – у Нормана було всього лише двадцять підписників.

Загалом, на сцені було багато жартів, а глядачі, які до речі, заполнили весь зал, отримали естетичну насолоду від побаченого. Зауважимо, що у спектаклі грали непрофесійні актори, а публічні особи. Незважаючи на це, учасникам «Ladies ‘Night» вдалося підкорити сцену та зіграти  свої ролі блискуче.

Відомий шоумен зауважив, що була сцена перед якою він хвилювався. Герою, якого грав Олександр, потрібно було поцілувати дівчину. І ведучий не знав, як про це розповісти своїй дружині Інні. Проте поцілунок на сцені таки відбувся, а Олександра Машлютіна, яка грала дівчину, навіть попросила вибачення у Інни.

Крім дружина у залі були присутні колеги, друзі та родичі. Діти були залишені вдома, адже спектакль розрахований на аудиторію “18+”.

 

Comments