«СКАЙ», «O.Torvald» та «ТНМК» стануть хедлайнерами фестивалю «Rock&Buh»

У Хмельницькому триває підготовка до нового фестивального сезону. Вже у травні хмельничани зможуть відвідати яскравий музичний фестиваль «Rock&Buh». Хто стане його хедлайнерами цього року, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Запальний музичний фестиваль «Rock&Buh» триватиме у Хмельницькому з 24 по 26 травня. Протягом трьох днів на трьох сценах виступлять сорок гуртів та виконавців. На гостей заходу чекатиме смачна їжа та напої, цікаві розмови з відомими українськими рокерами, запальні вечірки, романтична лаунж-зона на березі Південного Бугу. Кожен зможе прекрасно провести дозвілля. 

Традиційно ведучими фестивалю «Rock&Buh» будуть Вікторія Жуковська та Myach Dreadball. Саме цього року М’яч та Вікторія відзначають солідну дату – 10 років разом на сцені.

Варто додати, що «Rock&Buh» вперше провели у 2017 році, на міському пляжі. Взагалі цей фестиваль організували для того, щоб дати шанс маловідомим хмельницьким виконавцям виступити на одній сцені з популярними музикантами і, таким чином, заявити про себе широкій аудиторії.

 У 2018 році тисячі хмельничан зібралися на березі Південного Бугу, щоб послухати улюблених виконавців та чудово провести час. На сцені музичного фестивалю виступили як молоді українські гурти, так і відомі, серед яких: «Зворотня дія», «Сова», «The Hypnotunez», «Чумацький шлях»,  «Воплі Відоплясова», «Ангажемент на вівторок», «Akutе», «STANZA», «Detach», «Антитіла», «Мотанка», «Lost Gravity», «Krut», «Фіолет» та «Мотор”ролла». На малій сцені звучала електронна та акустична музика.

Наразі триває активна підготовка до проведення фестивалю. Організатори продовжують приймати заявки від гуртів, які хочуть виступити на головній сцені фестивалю. Музиканти повинні подати свої заявки та заповнити анкету. Організатори «Rock&Buh» оберуть 6 найкращих гуртів з усіх, хто подав заявку. Дедлайн подачі заявок – 30 березня. Результати оголосять 15 квітня. Усім учасникам фестивалю оргкомітет оплачує проїзд та харчування.

Також вже стало відомо, хто стане хедлайнером «Rock&Buh» цього року. Отже, на головній сцені рок-фестивалю виступатимуть такі популярні українські гурти: «СКАЙ», «O.Torvald» та «ТНМК».

Comments

.,.,.,.