“Гуцулка Ксеня” заграє по-новому

Що? Як? Де? Коли? Більше інформації дізнайтесь разом із Хмельницькийtrend

А здивують хмельничан і гостей міста академічний симфонічний оркестр, хор і балет академічного ансамблю пісні і танцю “Козаки Поділля” і звичайно, що солісти Хмельницької обласної філармонії.

Оперета «Гуцулка Ксеня» буде продемонстрована глядачам десятого квітня у сучасній манері.

Нагадаємо, що оперета «Гуцулка Ксеня» була написана у 1938 році за мотивами однойменної пісні.  Автором музики та лібрето виступив Ярослав Барнич.

Сюжет історії, як завжди про кохання. До Ворохти приїхали із Сполучених Шатів Америки українські емігранти. Приїхали не просто відвідати Україну, а знайти юнакові наречену саме в Карпатах. Адже дід написав заповіт у якому зазначено, що залишить у спадок мільйон доларів, проте за однієї умови – внук має знайти на українській землі “щиру українку” та одружитися з нею. Тож український емігрант розпочинає пошуки свого щастя. Познайомившись з багатьма дівчатами він так і не знайшов свого кохання. Проте згодом запала йому до душі чарівна гуцулка Ксеня.

Цікаво, що всім відома пісня-танго, за якою названо оперету, має дві версії написання. Перша версія – автор композиції український композитор, диригент та педагог Ярослав Барнич. Начебто він закохавсю у свою студентку та присвятив їй пісню. Друга версія – автором популярної пісні вважають звичайного вчителя з Львівської області Романа Савицького, який присвятив музичний твір своїй племінниці.  

Неодмінно,  «Гуцулка Ксеня» здивує хмельничан прекрасною музикою, розкішними голосами солістів, неперевершеною грою акторів та захоплюючим сюжетом. Кожен з присутніх отримає справжню насолоду від побаченого та відчує себе справжнім учасником цієї дивовижної вистави.

Як ви вже зрозуміли, вистава відбудеться у Хмельницькій обласній філармонії десятого квітня. Вартість квитків становить – від 80 до 120 гривень.

Comments

.,.,.,.