Відома хмельничанка опинилася в лікарні

Чому? Дізнайтесь у Хмельницькийtrend

Всі соціальні мережі та інтернет обговорює те, що Леся Нікітюк знаходиться в лікарні під крапельницею. Це здивувало шанувальників, адже нещодавно життєрадісна ведуча хизувалася фотографіям із сонячного Єгипту.

Достеменно про свій діагноз не знає і сама зіркова ведуча. “Із приводу того, чому я в лікарні, чому я під крапельницями… Я не знаю. Така ситуація, ніхто не знає, у мене просто погане самопочуття і, можливо, щось з імунітетом. І мене прокапали”, – зізналася Леся.

Нагадаємо, що Нікітюк родом із міста Хмельницького. У рідному місті і навчалася в педакадемії. Потрібно зазначити, що ще в студентські роки Леся грала у КВН.

У 2009 році хмельничанка з подругою почали виступати у «Бігуді шоу», а два роки по тому дівчата спробували себе у розважальному шоу “Розсміши коміка”, де їм вдалося виграти кругленьку суму. Після “Розсміши коміка” дівчину запрошують стати ведучою популярної телепередачі “Орел і решка”. І тут стартувала зіркова кар’єра простої дівчини з Хмельницького.  Адже Леся Нікітюк стала популярною не тільки в Україні, а й в в Росії, Білорусії, Польщі та Казахстані. Через специфіку передачі хмельничанка вже побувала в багатьох країнах.

Леся не зупиняється на досягнутому. Паралельно з “Орел і решка” стартує авторська передача “Леся-ЗдЄся”, зйомки в кліпі Світлани Лободи, номінація на  головну телевізійну премію країни “Телетріумф”. Леся Нікітюк бере участь у багатьох телевізійних проектах країни: “Танці з зірками”, стає ведучою популярних шоу  “Хто зверху?” та “Хто проти блондинок?”.

Що ж бажаємо нашій Лесі швидкого одужання та сподіваємось, що зовсім скоро зірка буде радувати  своїх прихильників новими проектами та ідеями!

Comments

.