До Хмельницького завітає україномовне гумористичне шоу «Вар’яти»

У травні до нашого міста вкотре завітає гумористичний проект «Вар’яти».  На хмельничан чекатиме запальний вечір гумору та веселих жартів. Де та коли відбудеться виступ колективу, далі детальніше розповість «Хмельницький.Тренд».

У 2010 році, в Тернополі, був створений перший україномовний гумористичний проект «Вар’яти». У 2016 році відбувся перший випуск телеверсії шоу в ефірі одного з відомих українських телеканалів. До складу команди «Вар’яти» входять артисти: Сергій Притула, Володимир Жогло (Жошка), Володимир Ковцун (Владзьо), Віталій Тильний, Сергій Полупан, Валентин Сергійчук. Жарти учасників проекту стосуються, здебільшого, різноманітних побутових тем: стосунки між чоловіком та дружиною, родичами тощо. Весь гумор лише українською мовою, без використання нецензурної лексики. Жарти про політику практично відсутні. Додамо, що саме слово «вар’ят» означає «несамовитий, ненормальний, божевільний».

Керівником проекту є відомий український телеведучий та шоумен Сергій Притула. Його добре знають завдяки багатьом проектам на телебаченні. Свою кар’єру Сергій розпочинав з роботи на радіо. З 2012 року він є співведучим програми «Хто зверху?». Наразі Притула успішно працює у парі з хмельничанкою Лесею Нікітюк. Також він традиційно кожного року є ведучим Національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення».

Сергій дуже пишається тим, що створив перше україномовне гумор-шоу «Вар’яти», яке здобуло велику популярність. Колектив регулярно дає концерти не лише в українських містах, а й у різних країнах світу. Глядачі завжди позитивно відгукуються про виступи «Вар’ят» та отримують неймовірний заряд енергії. Хлопці збирають справжні аншлаги.

Незабаром колектив завітає до Хмельницького. «Вар’яти» презентують цікаву програму та подарують глядачам незабутній вечір веселих жартів та яскравих емоцій. Отже, шоу «Вар’яти» відбудеться у п’ятницю, 24 травня, о 20:00, в обласному музично-драматичному театрі ім. Старицького.

Comments

.