Відомий український гурт «The Hardkiss» зняв кліп неподалік Кам’янця-Подільського

Популярний український гурт «The Hardkiss» презентував нову відеороботу, яка має назву «Серце». Зйомки проходили поблизу Кам’янця-Подільського, поруч з руїнами скельного монастиря. Відеоробота вийшла атмосферною та вражаючою. Юлія Саніна розповіла історію мовою танцю. Далі про це розповість «Хмельницький.Тренд».

У вівторок, 12 березня, гурт «The Hardkiss» презентував кліп на нову пісню «Серце». Відеозйомки відбувалися в Субічі, поблизу Кам’янця-Подільського. У відеокліпі можна побачити руїни скельного монастиря. У відео лише один персонаж – фронтменка Юлія Саніна. Протягом кліпу вона танцює на фоні скель та річки. Цей образ вона придумала самостійно. Головну увагу зроблено на танцях співачки. Про це пише видання Tabloid

«Не було завдання виглядати красиво і гарно танцювати, хотілося виглядати дивно і при цьому ніжно. У нас було завдання — максимально близько передати настрій пісні, стан, коли людина збирає всі сили, що залишилися, щоб сказати іншому: «Я відпускаю тебе, щоб ти міг літати і жити кращим життям», – пояснила Юлія Саніна.

Режисерами відео «Серце» виступили Валерій Бебко і Юлія Саніна. Кліп прагнули зробити мінімалістичним, але при цьому емоційним. І їм це вдалося. У відеороботі Юля виконала емоційний контемп. Вона дуже ретельно готувалася та щодня тренувалася.

«Танцювати я вирішила сама. Я сама повинна була розповісти цю історію. Нам дуже пощастило з хореографом-постановником — ним стала Марина Кущева, яка відмінно розбирається в стилі контемпорарі. Наш танець не мав бути сексуальним і простим. Він повинен був бути дивним, емоційним і «промовистим». У мене було півтора тижні, щоб (ретельно) підготуватися — кожен день тренування, а після них удари й синці. Мене це не зупиняло. По-перше, мені дуже сподобалося танцювати. По-друге, я вже розуміла, наскільки цікавим може бути результат», – додала Саніна.

Додамо, що наразі нову відеороботу «The Hardkiss» переглянули понад 280 тисяч людей. Прихильники гурту активно коментують кліп. Вони вважають, що відео досить нетипове для «The Hardkiss». Дехто навіть запитує, чи Юля спробує себе у новому сезоні шоу «Танці з зірками». Також шанувальники гурту зазначають, що відеокліп дуже чуттєвий та щирий.

«The Hardkiss» – українська англомовна музична група, що з’явилася у 2011 році. Авторство всіх пісень групи належить її учасникам – Юлії Саніній та Валерію Бебко, який також виступає креативним продюсером гурту.  

Нагадаємо, що 1 травня «The Hardkiss» завітає до Хмельницького з новою концертною програмою «Залізна ластівка». Виступ відбудеться в обласному музично-драматичному театрі ім. Старицького. Початок о 19:00. Ціни на квитки коливаються від 250 до 750 гривень.

Comments

.,.,.,.