Зірка телесеріалу «Рабиня Ізаура» завітала до Хмельницького

Популярна актриса Луселія Сантос, яка зіграла рабиню Ізауру в однойменному серіалі, недавно завітала до Хмельницького. Зірка опублікувала фотографії з відвідування нашого міста на своїй сторінці у соцмережі. Далі розповість про це «Хмельницький.Тренд».

Актриса Луселія Сантос, відома за виконанням ролі рабині Ізаури в однойменному серіалі, який полонив серця мільйонів телеглядачів наприкінці 80-х минулого століття, недавно відвідала Хмельницький.

На офіційній сторінці кінно-спортивного клубу «Тамерлан» у соцмережі з’явилася інформація про те, що до Хмельницького приїхала відома акторка. У цьому закладі вона провела трохи вільного часу. Луселія Сантос завітала до нашого міста для того, щоб зустрітися з хмельничанками. Виявляється у Хмельницькому проживають жінки з іменем Ізаура, які народилися саме тоді, коли транслювався улюблений мільйонами глядачів серіал. Їх назвали на честь головної героїні фільму. Тому Луселія приїхала, щоб зустрітися з ними.

Актриса Луселія Сантос опублікувала на своїй сторінці у соцмережі декілька світлин з візиту до Хмельницького. Вона з радістю фотографувалася з хмельничанками. Зірці сподобалося наше місто. Також вона чудово провела дозвілля, відпочиваючи у кінно-спортивному клубі. Вона залишилася у захваті від коней.

Додамо, що вперше Луселія Сантос відвідала Україну на запрошення телеведучого Дмитра Комарова восени минулого року. Вони разом вирушили у тур кількома українськими містами.

«Рабиня Ізаура» – це телесеріал за однойменним романом бразильського письменника Бернарду Гімарайнша. Головна героїня стрічки молода, чесна та добра дівчина Ізаура. Але вона – рабиня, яка належить родині командора Алмейди. Ізаура мріє стати вільною, адже більше не може витримувати знущань та домагань сеньйора Леонсіо, владного і жорстокого сина командора, який хоче зробити дівчину своєю коханкою. Фільм транслювався в усіх країнах і став найбільш продаваним в історії бразильського телебачення. У СРСР «Рабиня Ізаура» стала першою теленовелою, яку показали на телебаченні.

Comments