У Хмельницькому сучасний письменник Андрій Кокотюха анонсував вихід фільму «Червоний. Без лінії фронту»

Відомий український письменник Андрій Кокотюха презентував хмельничанам роман, написаний за фільмом «Червоний. Без лінії фронту». Фільм ще знімають, а от книга вийде в продаж вже наступного тижня.

Вчора, 22 листопада, до Хмельницького, завітав відомий український письменник і сценарист Андрій Кокотюха. Він презентував хмельничанам свій новий історичний роман «Червоний. Без лінії фронту». Під час зустрічі з мешканцями міста письменник також продемонстрував трейлер майбутнього фільму. Далі розповість про це детальніше «Хмельницький. Тренд».

Сучансий український письменник Андрій Кокотюха зустрівся з хмельницькими старшокласниками та студентами. Він закликав молодь спілкуватися, читати та дивитися фільми українською мовою. Під час розмови сучасний український письменник-белетрист зазначив, що Революція Гідності не була марною. 

«У 2018 році вийшло 49 українських фільмів, тоді коли п’ять років тому він був лише один. Дитяча література представлена широким спектром. Українська музика популярна та користується попитом. Дуже важливо, щоб ми читали українське, слухали українське, дивилися українське», – наголосив відомий автор.

Також Андрій Кокотюха представив присутнім трейлер фільму «Червоний. Без лінії фронту». Сюжет стрічки розповідає історію становлення головного героя Данила Червоного на шлях визвольної боротьби. У прокат фільм вийде у 2019 році. А от книга «Червоний. Без лінії фронту» з’явиться у продажу вже наступного тижня.

Цього дня школярі та студенти почули спогади учасників революцій, російсько-української війни, волонтерів, які теж були присутні на заході. Хлопці та дівчата мали нагоду дізнатися про події Революції Гідності від очевидців. 

Також письменник провів зустріч зі студентами Гуманітарно-педагогічної академії.

Comments

.,.,.,.