Вперше на сцені театру ім. Старицького поставлять комедію Вільяма Шекспіра

Вперше за майже 90 років, у Хмельницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М. Старицького, буде представлена вистава за п’єсою Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої». Коли відбудеться показ вистави, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Через два тижні на сцені обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького відбудеться прем’єра. Вперше за 90 років тут поставлять комедію Вільяма Шекспіра. Двічі на сцені хмельницького театру ставили трагедії Шекспіра – «Отело» та «Макбет». А комедії ще не було. Цього разу усі бажаючі зможуть побачити п’єсу, яка називається «Приборкання норовливої». 

Наразі у театрі триває підготовка до великої прем’єри. Актори вивчають та відпрацьовують свої ролі. Паралельно триває активна робота в усіх театральних цехах. У швейному цеху працюють над пошиттям костюмів. У столярному цеху виготовляють декорації для вистави. Головний режисер театру ім. Старицького Дмитро Гусаков розповів, що на сцені буде одна виносна арка та декілька стаціонарних. Театральні художники наразі працюють над задньою кулісою спектаклю. На ній зображено собор, який знаходиться у місті Падуя, що в Італії. Наразі художники відтворюють його на тканині. Про це йдеться у сюжеті МТРК «Місто».

Додамо, що майже за 90 років функціонування театру комедії Шекспіра не мали сценічного втілення на хмельницькій сцені. Це дуже важливий крок для всього колективу. Режисер-постановник п’єси Дмитро Гусаков. Переклад здійснив Юрій Лісняк.

Отже, прем’єра комедії Вільяма Шекспіра «Приборкання норовливої» відбудеться у середу, 27 березня, у Міжнародний День театру. Початок о 19:00. Ціни на квитки коливаються від 80 до 150 гривень.

Comments