У Хмельницькому почали працювати квіткові ярмарки

Напередодні свята 8 Березня у Хмельницькому почали працювати квіткові ярмарки. Вони діють в усіх мікрорайонах міста. Загалом їх налічується 17. Найбільший квітковий ярмарок розгорнувся у центрі міста, а саме біля «Дитячого світу». Тут можна придбати різноманітні квіти: троянди, тюльпани, мімозу, квіти у горщиках, первоцвіти тощо. Сьогодні, 7 березня, великих черг не спостерігається. Ажіотаж очікують завтра вранці. Далі про це розповість «Хмельницький.Тренд».

Наближається прекрасне весняне свято – 8 Березня. Чоловіки прагнуть здивувати своїх коханих, матерів, сестер та бабусь. Хтось вже визначився з подарунком, хтось – ні, але неодмінним атрибутом свята весни вважаються квіти. Вони дарують гарний настрій, квітами можна висловити свої почуття. 

У центрі міста вже запрацював квітковий ярмарок. Тут продають, здебільшого, тюльпани. Також на ярмарку можна придбати оригінальні подарункові кошики з квітами, вазони у горщиках, гілочки мімози, троянди, первоцвіти тощо. Завтра, 8 березня, ярмарок працюватиме до 16:00. Загалом у різних мікрорайонах Хмельницького працює сімнадцять квіткових ярмарків. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Ціни на квіти різні. За один тюльпан потрібно віддати 20-25 гривень. Також можна придбати вже готовий букет або сформувати його самостійно на власний смак. Гілочка мімози коштує 30 гривень. На ярмарку можна придбати оригінальні композиції ручної роботи. Ціни на них коливаються від 120 до 600 гривень. Також покупці надають перевагу квітам у горщиках. Їхня ціна становить 35 гривень.

Крім того, на ярмарку продають первоцвіти. Однак торгівля цими квітами заборонена, адже вони входять до Червоної книги. Але продавців це не зупиняє. Ціни на первоцвіти коливаються від 15 до 30 гривень залежно від оформлення.

Comments

.,.,.,.