Христина Соловій презентувала у Хмельницькому новий альбом «Любий друг»

Вчора, 21 листопада, у Хмельницькій обласній філармонії, виступила Христина Соловій. Співачка виконала відомі хіти та нові пісні.

Христина Соловій у 2013 році взяла участь у пісенному конкурсі «Голос країни». Своїм проникливим співом вона вразила усіх тренерів проекту. Дівчина заспівала на пісенному конкурсі старовинну лемківську пісню «Горе долом». Після короткого спілкування з суддями, Христина обрала своїм тренером Святослава Вакарчука. Далі розповість «Хмельницький. Тренд».

У 2015 році співачка випустила свій дебютний альбом «Жива вода», основою якого стали народні пісні, а також дві композиції авторства самої Христини. Перший кліп на пісню «Тримай» викликав великий ажіотаж серед користувачів інтернету. 

Христина Соловій, яка підкорила своїм неймовірним голосом усю країну, вирушила у всеукраїнський тур на підтримку нового альбому «Любий друг», який вона презентувала 26 жовтня. Талановита співачка зібрала власний гурт, до якого увійшли одні з кращих музикантів країни. 

«Любий друг. Ми давно не бачились. Я ось скоро буду у твоєму місті. Давай зустрінемось?.. Хочу знати як ти. Мені стільки треба тобі розповісти. Знаєш, я нарешті записала альбом своїх пісень. Ти їх ще не чув, але вони про тебе. Про нас. Бо ти – моє натхнення. Пам’ятаєш наше літо? Воно тепер звучить у моїх піснях голосом моря… Хочу знову побачити твої очі. Хочу співати тобі. Чекаю нашої зустрічі», – звернулася до прихильників співачка.

В рамках туру Христина Соловій завітала вчора, 21 листопада, до нашого міста. Перед початком концерту на усіх хмельничанок чекав приємний подарунок – обідок з перлин та білими стрічками. Також у приміщенні філармонії облаштували яскраву фотозону для усіх відвідувачів концерту. Кожен бажаючий міг зробити чудові світлини на згадку.

Глядачі зустріли улюблену співачку бурхливими оплесками. Прихильники творчості співачки поринули у хвилі мелодійного фолку. Прониклива атмосфера лірики родом з Карпатських гір подарувала кожному неповторний вечір. Христина Соловій у цьому турі презентувала авторські пісні з нового альбому. Усі отримали чудові враження від концерту.

 

Comments

.,.,.,.