До Хмельницького завітають зірки популярного серіалу «Школа»

Незабаром у Хмельницькому відбудеться фан-зустріч з акторами популярного українського серіалу «Школа». Коли та де хмельничани зможуть зустрітися із зірками телесеріалу, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Взимку минулого року на телеканалі «1+1» стартував показ першого україномовного серіалу «Школа». У телесеріалі показано реальне життя сучасних школярів, їхні стосунки з викладачами, батьками та однолітками. У стрічці розповідають про актуальні проблеми, які турбують сучасних підлітків: блоги, булінг, алкоголь, наркотики, непорозуміння у родині, хабарі, кохання, зрада, гроші та багато інших. Герої «Школи» – це типові українські учні, які поступово дорослішають, будують стосунки з іншими, намагаються знайти відповіді на запитання, як стати популярним, як завоювати прихильність серед однокласників, як знайти справжнє кохання.

Додамо, що стрічка «Школа» стала найбільш рейтинговим серіалом на українському телебаченні у сезоні осінь 2017 – зима 2018 по аудиторії 18-54 (Україна). Також серіал презентували на найбільшій європейській щорічній виставці аудіовізуального контенту MIPTV-2018 у Каннах. Стрічкою зацікавилися три телекомпанії і захотіли придбати формат. Цього тижня на екранах стартувало продовження другого сезону серіалу, яке називається «Школа. Випускний».

Скоро зірки «Школи» вирушать у Всеукраїнський тур, в рамках якого вони проведуть фан-зустрічі із прихильниками у різних містах України. Також актори популярного серіалу завітають і до нашого міста. Глядачі матимуть змогу зустрітися з Анною Трінчер, Олександром Петренком, Марією Кондратенко та іншими. Під час зустрічі прихильники зможуть переглянути виставу з акторами серіалу та навіть взяти у ній участь. 

Отже, фан-зустріч з акторами серіалу «Школа» відбудеться у понеділок, 8 квітня, в обласній філармонії. Додаткову інформацію щодо подробиць фан-туру будуть розміщувати на офіційних аккаунтах стрічки у соціальних мережах.

Comments