Олег Винник розповів, чи хотів коли-небудь представити Україну на «Євробаченні»

Відомий український співак Олег Винник розповів про те, за яку суму йому пропонували поїхати на пісенний конкурс «Євробачення». Артист також поділився тим, як готується до майбутніх концертів. З Олегом Винником спілкувалася Катерина Осадча у програмі «Світське життя». Далі про це «Хмельницький.Тренд».

Скандал навколо цьогорічного відбору на «Євробачення» обговорювали усі. Нагадаємо, що Україна не братиме участь в міжнародному пісенному конкурсі. Співачка MARUV, яка перемогла у національному відборі, відмовилася підписувати договір для представлення України на пісенному конкурсі. Тоді Національна суспільна телерадіокомпанія України запропонувала фіналістам, що посіли друге та третє місце відповідно за результатами відбору, взяти участь у конкурсі. Однак гурти «Freedom Jazz» та «Kazka» також відмовилися від участі в «Євробаченні-2019».

Відомий український співак Олег Винник розповів Катерині Осадчій під час інтерв’ю, що колись хотів поїхати на «Євробачення» і навіть написав українську пісню німецькою мовою. Однак йому сказали заплатити за участь у конкурсі велику суму грошей. На той час для співака ця сума була величезною, тому він не погодився.

«Тоді, коли було «Євробачення» в Німеччині, я хотів поїхати, написав українську пісню німецькою мовою. Коли я запитав: «Як там все воно відбувається?», то мені запропонували заплатити 600 000 чи то доларів, чи то євро. Для мене ці гроші були космічними, тож я не погодився на цю справу», – розповів артист.

Олег Винник додав, що цю суму йому сказали заплатити в Україні.

«І на той час я запитав свого норвезького колегу, який їздив на «Євробачення» від Норвегії років двадцять тому: «Скільки ти витратив коштів, коли їздив на «Євробачення»?», а він каже: «Для мене це було дуже дорого. Я купив костюм за 450 доларів…». Так що сьогодні є один плюс: артист має заплатити десь приблизно 150 000 доларів. На сьогоднішній день я можу собі дозволити поїхати за цю суму як обличчя від України», – розповів співак.

Також Олег Винник розповів, що наразі триває підготовка до концертів, які відбудуться весною.

Нагадаємо, що 15 червня Олег Винник завітає до Хмельницького. Він виступить на стадіоні «Поділля». Співак презентує нову концертну програму, яка має назву «Роксолана». 28 лютого артист представив відеокліп на цю композицію. Ролик має соціальний зміст і розповідає про нелегку долю українських жінок за кордоном. У кліпі знялися відомі артистки України – Ада Роговцева, Ольга Сумська.

Comments

.,.,.,.