Олександр Пономарьов прокоментував ситуацію з відбором на «Євробачення»

Хмельничанин Олександр Пономарьов поділився своїми враженнями з приводу скандалу на відборі «Євробачення» цього року. Про це він розповів Катерині Осадчій під час інтерв’ю в програмі «Світське життя». Далі про це «Хмельницький Тренд».

Україна дебютувала на пісенному конкурсі у 2003 році. Тоді нашу країну представив співак Олександр Пономарьов. Він виконав пісню «Hasna La Vista» та посів чотирнадцяту сходинку.  

Олександр Пономарьов прокоментував цьогорічний відбір «Євробачення». Про це він розповів Катерині Осадчій під час інтерв’ю.

«Коли я їхав на «Євробачення», на наше місце від України в списку учасників конкурсу претендувало п’ять інших європейських країн. Я більше витратив часу на те, щоб Україна взагалі брала участь в Євробаченні, ніж на підготовку до самого Євробачення. Мені й всім тим людям, які тоді працювали, дуже важко далося місце на конкурсі, щоб зараз так просто відмовлятися», – заявив співак.

За словами Олександра Пономарьова, цього року він нікого не підтримував у національному відборі.

«Це мій особистий смак, але ніхто мені сильно не сподобався цього разу. Це не були номери для «Євробачення» в моєму розумінні. Вокалу я не почув в жодної людини», – додав він.

Нагадаємо, що цього року навколо пісенного конкурсу виник справжній скандал. Україна не братиме участь в міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення». Національна суспільна телерадіокомпанія України запропонувала переможцю відбору, яким стала співачка MARUV, укласти договір для представлення України на пісенному конкурсі, однак вона відмовилася підписувати документ. Телерадіокомпанія почергово звернулася до фіналістів, що посіли друге та третє місце відповідно за результатами відбору, але гурти Freedom Jazz та Kazka також відмовилися від участі в «Євробаченні-2019».

У НСТУ наголосили, що цьогорічний відбір привернув увагу громадян до проблеми в українській музичній індустрії, адже деякі виконавці продовжують виступати на території країни-агресора, незважаючи на п’ятий рік війни в Україні. Для частини суспільства цей факт прийнятний. Дехто вважає, що музика повинна бути поза політикою. А в декого це викликає обурення та осуд.

Додамо, що українці не зможуть голосувати за учасників пісенного конкурсу «Євробачення-2019», оскільки наша країна не братиме в ньому участі.

Comments

.,.,.,.