Олександр Педан озвучив головного персонажа мультфільму про королівського песика

Відомий хмельницький шоумен і телеведучий Олександр Педан озвучив головного героя мультфільму «Королівський корґі». Голосом хмельничанина заговорить королівський песик. Коли відбудеться прем’єра мультфільму, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

У четвер, 7 березня, в Україні, запланована прем’єра мультфільму про чотирилапого улюбленця британської королівської сім’ї – веселого песика на ім’я Рекс. Українською мовою головного героя мультика озвучив відомий хмельничанин, телеведучий Олександр Педан. Раніше він вже мав подібний досвід роботи, але цього разу шоумен озвучує головного героя. Про це йдеться на сайті «Нового каналу».

«Мені як собачнику було приємно озвучувати головного песика королеви. Раніше вже мав такий досвід, але тоді мені дістався епізодичний персонаж. А в мультфільмі «Королівський корґі» я озвучую головного героя. На дубляж ми витратили кілька днів. Це стало для мене цікавим челенджем», – розповів Олександр Педан.

Сюжет анімаційної стрічки розповідає про життя чотирилапого улюбленця британської королівської сім’ї. Одного разу Рекс губиться на вулицях Лондона. Тепер на нього чекає багато веселих пригод. Мультфільм обіцяє бути захоплюючим та цікавим. Він сподобається і дітям, і дорослим. Головні  герої мультика – тварини. Це хороша нагода піти на прем’єру разом з усією родиною.

Олександр Педан розповів, що йому потрібно було вжитися у цю роль і відчути усі переживання песика. Крім того, у цьому мультфільмі телеведучому навіть довелося заспівати. Цього він раніше ніколи не робив. Також відомий шоумен вчився професійно гарчати та скавучати, щоб повністю передати усі емоції королівського песика. Як йому вдалося це зробити, побачимо вже зовсім скоро у кінотеатрах України.

На прем’єру мультфільму «Королівський корґі» Олександр Педан збирається піти разом з усією родиною. З Хмельницького навіть приїде його мама.

«Він буде цікавий як дорослим, так і дітям. Дітям – бо головні герої тварини. А дорослим буде зрозумілий гумор. Тому рекомендую сходити всією родиною», – додав Олександр.

Нагадаємо, що недавно Олександр Педан показав свою квартиру у столиці та розповів, як відсвяткував 15 річницю весілля. Подружжя запросило телеведучу Катерину Осадчу до свого помешкання у Києві, в яке вони переїхали після народження молодшого сина Марка.

Comments