Дядя Жора зіграє режисера у новій українській комедії «Продюсер»

Вадим Мичковський, відомий за творчим псевдонімом «Дядя Жора», приєднався до зіркового акторського складу
нової української комедії «Продюсер». Учасник КВК і Comedy Club Ukraine постане
перед глядачами у ролі кінорежисера. Вихід стрічки «Продюсер» в український прокат заплановано на 14 лютого 2019 року.

Дядю Жору знають усі як ведучого та гумориста. Він є учасником різних розважальних програм, КВК та Камеді Клаб. Багато людей пам’ятають його виступи у складі команди КВК «Три товстуни». Дядя Жора став легендою української ліги КВК. Недавно відомий хмельничанин продемонстрував усім свої вокальні здібності. Хмельницький шоумен Дядя Жора взяв участь у шоу «Х-фактор» і заспівав свою авторську пісню «Пиво». Від чотирьох суддів Вадим отримав «Так» і потрапив до тренувального табору «Х-фактору». Однак за результатами наступного виступу, Дядя Жора не пройшов до прямих ефірів вокального проекту.

А тепер відомий шоумен, ведучий, гуморист та продюсер постане перед глядачами у ролі кінорежисера в новій українській комедії «Продюсер». Далі розповість про це «Хмельницький Тренд».

Також у фільмі знялися співачка Даша Астаф’єва, ведучий Олексій Дурнєв та співак Павло Зібров, співачка Мішель Андраде, телеведучий Нікіта Добринін, спортсменка Лілія Подкопаєва, комік Борис Барський, «міс Україна» Олександра Кучеренко, дизайнер Андре Тан та інші. Про це повідомляє прес-служба фільму.

У цьому фільмі в Дяді Жори невеличка ролі, але зніматися у «Продюсері» йому дуже сподобалося.

«Комедія — це мій улюблений жанр, бо я сам — людина гумору як резидент Comedy Club Україна та колишній учасник КВК, тому фільм мені дуже близький. Мені цікаво творити щось нове. Нехай у мене й невеличка роль, але бути частинкою творчого процесу «Продюсера» — ось що найцікавіше», — поділився враженнями Дядя Жора.

Сюжет фільму розповідає про самовпевненого та самозакоханого кінопродюсера, який від успіху втратив здоровий глузд. Він витрачає на вечірки шалені гроші: ті, які отримав за минулий фільм і навіть ті, які виділені на наступний. Згодом виявляється, що платити за нові зйомки нема чим. Тепер  продюсер повинен знайти значну суму та власноруч доставити її на знімальний майданчик за містом. На нього чекатимуть кумедні ситуації та веселі пригоди.

У кінопрокат фільм «Продюсер» вийде 14 лютого 2019 року

Comments

.,.,.,.