У Хмельницькому вперше виступить найшвидший піаніст світу

До Хмельницького вперше завітає найшвидший піаніст у світі Любомир Мельник. Коли та де відбудеться концерт, дізнавався «Хмельницький.Тренд».

Любомир Мельник – канадський піаніст українського походження, один з найвідоміших сучасних неокласиків. Він визнаний як найшвидший піаніст світу.

Ще на початку 80-х років піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»). Він написав велику кількість творів з її використанням. Не всім вдається виконати його твори, тому Любомир виступає сам, демонструючи кожного разу унікальне володіння інструментом.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою. Однак він це робить не для того, щоб показати усім свою техніку. Мелодизм творів полягає не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів. Любомир легко і невимушено надає музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Минулого року відома українська співачка Христина Соловій записала акустичну версію свого хіта «Fortepiano» разом із Любомиром Мельником. Артистка розповіла, що давно мріяла зіграти цю композицію акустично і максимально відтворити атмосферу, в якій пісня була написана. І їй це чудово вдалося. Любомир Мельник зауважив, що пісня «Fortepiano» надихнула його, і вона має «особливу красу, яку легко перенести на рояль».

У рамках світового туру до 70-річчя піаніста відбудеться концерт у Хмельницькому. Вперше найшвидший піаніст світу завітає до нашого міста. Це буде унікальна подія для Хмельницького. Любомир Мельник продемонструє неймовірне володіння інструментом, виконуючи авторську музику. Глядачі отримають прекрасні враження від концерту.

Отже, концерт найшвидшого піаніста у світі Любомира Мельника відбудеться у неділю, 24 лютого, в обласній філармонії. Початок о 19:00.

Comments

.,.,.,.