“Космічні” дитячі малюнки презентували у Хмельницькому

Нещодавно у Подільському культурно-просвітительському Центрі ім. М. К. Реріха відкрили виставку переможців обласного конкурсу дитячого малюнка “Ми — діти космосу”. Далі на khmelnytskyi-trend.

Тут зібрані кращі роботи за 3 роки, розповідає “Перший Подільский”.

1

Відкриття виставки малюнків приурочили до Дня народження видатного вченого, художника та громадського діяча Миколи Реріха. За словами заступниці Президента ради ПКПЦ ім. М. К. Реріха Лілї Твердохліб, у кожній роботі, представленій на виставці, є часточка душі дитини. Вони творила, мріяла і прагнула покращити світ, тому що з відчуттям краси ми народжуємося і несемо у собі її промінчик. 

Маленькі художники підійшли до конкурсу нестандартно. Їхні роботи вражають проникливістю, неординарністю та глибиною. Кожен малюнок — це особисті уявлення дитини про космос та її сприйняття світу. 

Як розповіла переможниця конкурсу Джея Срівастава, вона зобразила хлопчика, який тримає у руках зірку і щастя. За її словами, всі люди на Землі — це зірки, і всі вони знаходяться у космосі. 

1

На виставці експонується 27 робіт, які були обрані з-поміж 1 тис. малюнків. 

Безмежний, як космос, духовний світ дітей — ось на що хотіли звернути увагу організатори творчого конкурсу. Як відмітила директорка ПКПЦ ім. М. К. Реріха, меценатка проєкту Діана Гайдук, усі дитячі роботи прекрасні, світлі. Вони несуть у собі гармонію. 

Відвідувачі виставки високо оцінили малюнки дітей та їхні таланти. 

Хмельничани можуть не лише побачити найкращі “космічні” малюнки на власні очі, а й взяти участь у конкурсі. До нього допускаються роботи художників 6-14 років. 

До відома, щорічний обласний конкурс дитячих малюнків “Ми — діти Космосу” започаткували у вересні 2018 р. в ПКПЦ ім. М.К. Реріха. Його метою стало привернення уваги дорослого покоління до духовного світу дитини, її уяву про людей та Космос і взаємозв’язок людства і Всесвіту.

Завдання конкурсу:

  • популяризувати дитячу художню творчість, яка зображає космічне світосприйняття;

  • виявляти та підтримувати маленьких художників;

  • сформувати художній фонд дитячих робіт. 

 

Comments