Цього року фестиваль «Rock&Buh» відбудеться на території Хмельницького аеропорту

Цього року музичний фестиваль «Rock&Buh» планують провести на території аеропорту. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

«Rock&Buh 2021»

1

Організатори музичного фестивалю повідомили, що п’ятий ювілейний «Rock&Buh 2021» відбудеться у новому форматі. Нарешті хмельничани матимуть змогу почути та побачити улюблених виконавців офлайн. Про це йдеться на офіційній сторінці фестивалю у соціальній мережі.

Наразі відомо, що це буде автомобільний фестиваль. Його планують організувати на території Хмельницького аеропорту. У зв’язку з карантинними обмеженнями проводити повноцінний фестиваль традиційно на березі Південного Бугу немає можливості, адже кількість випадків захворювання на коронавірусну інфекцію продовжує зростати.

Музичне дійство триватиме два дні: протягом 28 та 29 травня. В’їзд на подію вільний, однак потрібно заздалегідь зареєструватися, адже кількість паркомісць обмежена. Таким чином, «Rock&Buh 2021» розпочне фестивальний сезон у Хмельницькому. 

Реакція соцмереж

Хмельничани по-різному ставляться до ідеї влаштувати музичний рок-фестиваль на території аеропорту. Дехто каже, що краще би у Хмельницькому переймались роботою громадського транспорту під час карантину, а не проведенням фестивалів. Деякі дописувачі обурені ідеєю провести музичну подію на території аеропорту і вважають цю локацію невдалою. Також користувачі соцмереж кажуть, що тепер потрібно купити автомобіль, щоб потрапити на «Rock&Buh».

Нагадаємо, що минулого року автомобільний концерт на території Хмельницького аеропорту влаштував український гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».

Фестиваль Rock&Buh 

«Rock&Buh» вже став доброю традицією у Хмельницькому. Перші три фестивалі проводилися на території Молодіжного парку та збирали тисячі хмельничан. Музична подія завжди відрізняється яскравістю, якісною музикою та неповторною атмосферою. «Rock&Buh» дає старт фестивальному сезону у Хмельницькому наприкінці весни. Додамо, що цей фестиваль має на меті популяризацію української рок-музики. Відвідування музичного заходу є безкоштовним. Усі витрати на проведення фестивалю здійснюються з міського бюджету та завдяки партнерам.

У зв’язку з пандемією COVID-19 минулого року четвертий фестиваль «Rock&Buh» організували у форматі музичного фільму. Таким чином, усі бажаючі мали змогу насолодитися виступами улюблених виконавців. Особливістю «Rock&Buh 2020» стало те, що у ньому взяли участь лише хмельницькі виконавці, серед яких «Мотор’ролла», «Чумацький шлях», «STANZA», «Зворотня дія». Локаціями для фестивалю стали майбутній Палац Спорту та берег Південного Бугу. Ведучими музичного фільму стали М’яч Дредбол та Вікторія Жуковська. 

Музичний фільм складається з чотирьох концертів. Його можуть переглянути на You Tube не лише хмельницькі шанувальники рок-музики, а й прихильники з інших країн. Це перший концертний фільм, який отримало наше місто.

Comments