У театрі ім. Старицького відбудеться прем’єра вистави «Очі блакитного собаки»

У неділю, 28 лютого, на малій сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького відбудеться прем’єра драми «Очі блакитного собаки».  Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

Вистава Дмитра Обєднікова за п’єсою Кіри Малініної «Очі блакитного собаки» за мотивами твору Габрієля Гарсіа Маркеса буде поставлена на сцені обласного музично-драматичного театру ім. Старицького вже цього тижня. Ролі виконують актори театру ім. Михайла Старицького. Він – Олександр Віт. Вона – Катерина Власенко. Постановка вистави відбудеться за грантові кошти Українського культурного фонду.

Наразі у театрі тривають репетиції вистави «Очі блакитного собаки». За сюжетом головні герої драми зустрічаються лише уві сні. У реальному житті вони не можуть зустрітися і тому намагаються передати один одному якісь ключові фрази, одна з яких «Очі блакитного собаки». Ця фраза є своєрідним паролем. Однак головним героям так і не судилося зустрітися в реальному житті та бути разом. Вистава дуже чуттєва та хвилююча. Вона змушує задуматися над тим, чи вміємо ми насправді любити, на що ми здатні заради кохання.

Режисер-постановник драми Дмитро Обєдніков вважає, що вона є досить поетичною. Він каже, що на українській сцені наразі існує певний дефіцит красивої сценічної поетики. Головний режисер театру ім. Старицького Дмитро Гусаков розповідає, що ця прем’єра увійде до репертуару театру. За його словами, передбачається, щоб театр ім. Старицького став своєрідним стартовим майданчиком для молодих режисерів, де вони зможуть проявити свою творчість і заявити про себе. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Нагадаємо, що у жовтні минулого року чернігівський режисер Дмитро Обєдніков став переможцем театральної лабораторії української молодої режисури С.Т.Р.У.М. Восени на сцені театру було презентовано уривок його вистави «Очі блакитного собаки». Тепер Дмитро Обєдніков працює над повномасштабною прем’єрою драми. Лабораторію організував Хмельницький обласний музично-драматичний театр імені Михайла Старицького. Ідея проведення лабораторії належить головному режисеру театру ім. Старицького Дмитру Гусакову.

Отже, прем’єра вистави «Очі блакитного собаки» відбудеться у неділю, 28 лютого, у 18:00, на малій сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Михайла Старицького.

Comments