Андрій Хливнюк захворів на COVID-19: концерт «Бумбокс» у Хмельницькому перенесли

Завтра, 10 жовтня, у Хмельницькому, мав відбутися концерт українського гурту «Бумбокс». Однак музичний захід довелося перенести. Соліст гурту Андрій Хливнюк захворів на COVID-19. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

У Хмельницькій обласній філармонії завтра, 10 жовтня, був запланований концерт відомого українського гурту «Бумбокс». Колектив планував виступити з концертною програмою «Таємний код Рубікон». Але вчора, 8 жовтня, у лідера музичного колективу Андрія Хливнюка діагностували COVID-19. У зв’язку з цим концерт довелося перенести. Про це сьогодні, 9 жовтня, повідомили організатори на офіційній сторінці гурту «Бумбокс» у соцмережі.

«Друзi, ми були обережні і дотримувалися всіх карантинніх заходiв. На превеликий жаль це не допомогло і вчора у Андрія Хливнюка діагностували COVID-19. З цієї причини ми змушені перенести концерти Бумбокс в Хмельницькому», – йдеться у повідомленні на офіційній сторінці гурту «Бумбокс» у соцмережі.

Організатори кажуть, що приїдуть до Хмельницького, коли Андрій Хливнюк одужає. Планується, що концерт відбудеться у листопаді. Хмельницьким шанувальникам дякують за довготривале терпіння та очікування, адже концерт мав відбутися у нашому місті ще весною, однак у зв’язку з жорстким карантином тоді музичну подію перенесли на осінь.

Користувачі соціальних мереж активно коментують допис. Прихильники «Бумбоксу» щиро бажають Андрію міцного здоров’я, швидкого та легкого одужання без наслідків. Шанувальники з нетерпінням очікують на нові концерти улюбленого гурту.

Додамо, що у понеділок, 12 жовтня, на телебаченні, відбудеться прем’єра нового кліпу гурту «Бумбокс» «Ангела». 

Нагадаємо, що у середині вересня «Бумбокс» зіграв два концерти у київському клубі Stereo Plaza. Андрій Хливнюк та учасники колективу стали першими вітчизняними артистами, які з початку карантину в Україні виступили на сцені великого залу. Концерт гурту 18 вересня тривав понад дві з половиною години. Андрій Хливнюк декілька разів щиро дякував глядачам за те, що вони прийшли. 

Comments