У Хмельницькому з’явився мурал із зображенням Кузьми Скрябіна

Вчора, 17 вересня, у Хмельницькому, відкрили мурал із зображенням Кузьми Скрябіна. Стріт-арт створили у сквері імені Скрябіна, що розташований поблизу обласної філармонії. Так вирішили увіковічнити пам’ять українського артиста організатори «Respublica FEST». Мурал відкривали під виконання пісень Скрябіна. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

Мурал із зображенням Кузьми

У Хмельницькому з’явився мурал, присвячений відомому українському співакові Кузьмі Скрябіну. Тепер замість сірої стіни у сквері ім. Скрябіна зображення музиканта та фраза «Місця щасливих людей». Нагадаємо, що цей сквер у пам’ять українського співака створили чотири роки тому.

Прикрасити сіру стіну портретом Кузьми вирішили організатори «Respublica FEST». Адже це буде цікавим і для хмельничан, і для гостей міста, а також спонукатиме детальніше дізнатися про творчість Скрябіна. Цей мурал створений у рамках «Respublica FEST», оскільки повноцінного фестивалю цього року у Хмельницькому не буде. Тому мистецький потенціал вирішили втілити саме у такому форматі. Про це йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

Автором стріт-арту є місцевий художник Назар Бабій. Для створення муралу він використав ескізи з дитячих малюнків. Художник використав двадцять літрів та п’ятдесят балончиків фарби.

На презентацію муралу прийшли шанувальники творчості Кузьми. Новий стріт-арт відкрили від пісні Скрябіна. 

6

Кошти на створення муралу виділив Український культурний фонд.

Також організатори «Respublica FEST» планують цієї осені створити ще один мурал, на стіні одного з навчальних закладів міста. 

Хмельничани не в захваті від портрету Кузьми і негативно реагують на новий стріт-арт. Дехто вважає, що Кузьма зовсім на себе не схожий і навпаки вираз його обличчя не радісний, а злий. Тому користувачі соцмереж радять мурал замалювати і зобразити Кузьму радісним та усміхненим.

Кузьма

Андрій Кузьменко – фронтмен гурту «Скрябін», співак, письменник, телеведучий, продюсер та просто «свій хлопець». Він трагічно загинув 2 лютого 2015 року в аварії, яка сталася у Криворізькому районі Дніпропетровської області. Співак повертався до Києва з Кривого Рогу, після концерту на честь 25-річчя гурту. Його позашляховик «Toyota Sequoia» зіткнувся з вантажівкою. Внаслідок сильного удару музикант загинув на місці.  Пісні Андрія Кузьменка знають напам’ять багато людей. «Спи собі сама», «Мовчати», «Місця щасливих людей», «Шампанські очі», «Мам», «Люди, як кораблі», «Старі фотографії», «Кінець фільму» та багато інших пісень і надалі залишаються актуальними. Кузьма завжди був щирою, відкритою, доброю та веселою людиною. Він дуже любив людей та дарував їм свою творчість, частинку своєї душі. Пам’ять про Кузьму назавжди залишиться у наших серцях. У серпні 2018 року Андрію Кузьменку могло б виповнитися 50 років. До ювілейної дати у Хмельницькому влаштували благодійний концерт про відомого українського виконавця. Він називався «З Днем народження Кузьма – 50». Цього дня звучали популярні пісні Скрябіна. 

Фото – зі сторінки Хмельницький LIVE.

Comments

.,.,.,.