У Хмельницькому пройшли зйомки документального фільму про спецпризначенців

На майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка пройшли зйомки документальної стрічки з робочою назвою «Про Сили спеціальних операцій». Фільм знімають під керівництвом авторок та режисерок Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської. Автори фільму кажуть, що його можна буде побачити в українських кінотеатрах вже цього року. Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

Фільм «Про Сили спеціальних операцій»

Робоча назва фільму «Про Сили спеціальних операцій». Тривалість кінострічки становить 60 хвилин. Обмежень щодо віку аудиторії немає. За жанром – це документальна публіцистика з ефектом сприйняття художнього фільму. Планується, що в український прокат фільм вийде вже цього року. Також кінокартинку презентують військовим та дипломатам країн НАТО і особовому складу. Фільм знімають під керівництвом авторок та режисерок Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської. Про це повідомляє armyinform.

9

Анна Мартиненко каже, що фільм заснований на оповідях воїнів ССО. За словами Анни та Тетяни, стрічка гідно та сучасно представлятиме Україну на світовій арені. Також кінокартина стане чудовою візитівкою про спецпризначенців, про те, яку зброю та техніку вони використовують, адже широка аудиторія мало знає про цей новий рід військ. Завдяки кінофільму усі бажаючі зможуть більше дізнатися про діяльність спецпризначенців.

Зйомки у Хмельницькому

За словами авторок фільму, їхнім першим виїздом і стартом стали саме зйомки у Хмельницькому. Протягом трьох днів у нашому місті проходили зйомки фільму про спецпризначенців. Для зйомок обрали локацію в центрі Хмельницького, а саме майданчик біля кінотеатру ім. Т.Г. Шевченка. Тут знімали зворушливу сцену повернення з ротації на Схід українських військових. Зі щирими і теплими обіймами наших Героїв зустрічали рідні, близькі та друзі.

Знімальна група провела з героями майбутнього фільму три дні та одну ніч. Спецпризначенці виконували завдання на тактичному полі, а також були на заняттях з повітрянодесантної, вогневої і спеціальної підготовки. Герої фільму знімалися у повному бойовому спорядженні. Вони стрибали з парашутом, за допомогою канатів швидко доставляли та евакуйовували групи повітряним шляхом. Під час роботи над фільмом авторки радилися з командирами, інструкторами, з чинними військовослужбовцями різних спеціальностей і напрямків підготовки, які були спецпризначенцями до створення ССО і служать нині. 

9

Анна та Тетяна додають, що також отримали значний фото- та відеоархів інтерв’ю спецпризначенців. Дівчата висловлюють щиру подяку за підтримку в роботі над створенням фільму Голові ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів Володимирові Лагуті та Голові спілки руху ветеранів України Жорі Турчаку.

Наразі майбутні творчі задуми Анна та Тетяна поки тримають у таємниці. Однак запевняють, що попереду у них ще багато відряджень та роботи у команді спецпризначенців ССО.

Фото – armyinform.

Comments

.,.,.,.