Надія Мейхер стане учасницею нового сезону шоу «Танці з зірками»

Відома українська співачка родом з Хмельниччини Надія Мейхер прийняла естафету від Олега Винника та візьме участь у новому сезоні шоу «Танці з зірками». Далі розповість про це khmelnytskyi-trend.

Восени на телеканалі «1+1» розпочнеться новий сезон шоу «Танці з зірками». Нещодавно у соціальних мережах стартував #танціззіркамиchallenge. За його допомогою зіркові учасники нового сезону танцювального шоу передають виклик один одному із запрошенням взяти участь «Танцях з зірками».

Першим учасником сьомого сезону шоу «Танці з зірками» став популярний український співак Олег Винник. Він танцюватиме на паркеті разом з Оленою Шоптенко, яка перемогла у першому сезоні шоу в 2006 році у парі з Володимиром Зеленським. Олег Винник передав естафету далі і кинув танцювальний виклик колишній учасниці гурту «ВІА Гра», українській акторці, телеведучій родом з Волочиського району Надії Мейхер. 

Про свою участь у шоу «Танці з зірками» Надія Мейхер розповіла у відеоролику, який розмістила у соцмережах. Зірка постала у яскравих образах та зачитала декілька рядків, які присвятила мистецтву хореографії. Співачка прийняла танцювальний виклик від Олега Винника та передала естафету іншій екс-учасниці «ВІА Гри» Санті Дімопулос. 

Додамо, що Надія Мейхер відома не лише участю у гурті «ВІА Гра». Вона також зіграла у комедійному серіалі «Великі Вуйки», виконавши роль продавчині квитків Галини. Навчалася у педагогічному училищі на факультеті музичного виховання і хореографії. Вона має чудову розтяжку і сідає на шпагат. Також артистка є власницею відомого бренду одягу. Для 38-річної зірки це вже буде друга участь у шоу «Танці з зірками». Надія Мейхер вже була учасницею першого сезону танцювального шоу у 2006 році у парі з Ігорем Ярьоменко. Користувачі соцмереж бажають Надії успіхів у новому сезоні. Чи вдасться їй перемогти у «Танцях з зірками» цього разу, дізнаємось вже незабаром.

Comments

.,.,.,.