На території Молодіжного парку покажуть кінофільм «Віддана»

У Хмельницькому продовжує свою роботу вуличний кінотеатр. Цього разу на березі Південного Бугу демонструватимуть кінострічку, яка називається «Віддана». На перегляд фільму запрошують усіх бажаючих хмельничан. Далі про це детальніше розповість khmelnytskyi-trend.

Кіно просто неба

Усі охочі мають можливість провести чудовий літній вечір на березі Південного Бугу за переглядом цікавого фільму. У суботу, 11 липня, на території Молодіжного парку, знову показуватимуть кінофільм. Цього разу глядачі матимуть змогу переглянути український фільм «Віддана». Захід безкоштовний. Показ фільму розпочнеться о 21:00.

Для того, щоб кіноперегляд був комфортним, потрібно заздалегідь подбати про теплу ковдру, засоби захисту від комарів, смачну їжу та напої. Вуличний кінотеатр подарує особливу романтичну атмосферу та гарні враження. Хмельничан закликають не забувати про важливість дотримання дистанції не менше, ніж у 1,5 метри, під час перегляду, а також про необхідність користування антисептиками. Про це йдеться на сторінці Великоднього ярмарку.

Нагадаємо, що минулого тижня на території Молодіжного парку показували українську комедію «Скажене Весілля». 

«Віддана»

Це українська фантазійна драма, яка знята за мотивами роману «Фелікс Австрія» української письменниці Софії Андрухович. Події фільму розгортаються у XIX столітті в австро-угорській Україні у місті Станіславів. Доктор Анґер втрачає в пожежі дружину. Однак, на щастя, двох дівчат все ж таки вдалося врятувати. Це рідна донька  Анґера – Аделя, а також донька хатніх робітників Стефанія. Дівчатка зростають разом. Через 25 років Аделя виходить заміж, а Стефанія займається хатніми справами. Однак дівчата досі не можуть зрозуміти, хто вони одна для одної. У фільмі тісно пов’язані кохання, пристрасть та ревнощі.

Режисеркою фільму стала Христина Сиволап. Головні ролі у кінокартині виконали: Маріанна Янушевич, Олеся Романова, Роман Луцький, Олександр Кобзар, Ада Роговцева, Катерина Кухар, Ірма Вітовська та інші.

В український широкий прокат стрічка вийшла 16 січня цього року.

Comments