На території Молодіжного парку покажуть фільм «Позивний «Бандерас»

Завтра, 27 червня, у Хмельницькому, влаштують вуличний кінотеатр. На території Молодіжного парку показуватимуть український фільм «Позивний «Бандерас». Вхід до вуличного кінотеатру безкоштовний. Далі про це детальніше розповість khmelnytskyi-trend.

Вуличний кінотеатр

У нашому місті влаштують показ фільму під відкритим небом. Хмельничан запрошують до Молодіжного парку на перегляд кінострічки «Позивний «Бандерас». Вуличний кінотеатр влаштують завтра, 27 червня. Кіносеанс розпочнеться о 21:00. Переглянути кінострічку «Позивний «Бандерас» на березі Південного Бугу мають нагоду усі бажаючі хмельничани. З собою варто взяти плед, смачну їжу, напої та засоби від комарів. Усі відвідувачі вуличного кінотеатру матимуть прекрасну можливість провести приємний літній вечір на свіжому повітрі. Хмельничанам нагадують дотримуватися дистанції у 1,5 метри під час перегляду кінофільму. Про це повідомляє Хмельницька міська рада.

Нагадаємо, що раніше фільми просто неба демонстрували у Дендропарку та стадіоні Хмельницького національного університету. Перегляд фільмів на свіжому повітрі дарує гарний настрій та позитивні емоції відвідувачам.

«Позивний «Бандерас»

Це український військовий детективний фільм режисера Зази Буадзе. Сценаристи фільму: Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Основою стрічки стали щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.

Сюжет стрічки розповідає про досвідченого капітана Антона Саєнка, який має позивний «Бандерас». Восени 2014 року, в зоні АТО, Антон Саєнко разом з групою розвідників намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Складність завдання полягає в тому, що події відбуваються біля рідного села Бандераса.

Зйомки фільму стартували у травні 2017 року та відбувалися в Одеській та Херсонській областях. Міністерство оборони України надало справжню військову техніку для зйомок кінострічки. Завершився знімальний процес у червні 2017 року, в столиці.

Фільм «Позивний «Бандерас» вийшов в український прокат в жовтні 2018 року.

Comments